Antares Avm Nerede, Nasıl Gidilir?
Antares Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Ankara ili, Keçiören ilçe sınırında yer alan Antares Alışveriş Merkezi, Şubat 2008 tarihinde hizmette açılan popüler bir alışveriş merkezidir.

İsmini güneşten dört yüz kat daha büyük ve 60.000 kat daha parlak olan bir yıldızdan alan Antares Alışveriş Merkezi, 82.750 metrekarelik kiralanabilir alanı ile ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden biridir.

Bu alışveriş merkezin bünyesinde çok sayıda mağaza, sineme salonu, oyun alanı, cafe, restoran gibi alanlar bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir gün yaşayabilirsiniz. Başkentin alışveriş kalbi burada atmaktadır. Yıl boyunca çok sayıda kişiyi ağırlamaktadır. Alışveriş için olmasa dahi mutlaka bu yeri gezip görmelisiniz.

Antares Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Antares Avm, Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı Ayvalı Mahallesi, Halil Sezai Erkut Caddesi üzerinde bulunur. Buraya ulaşım sağlamak için farklı seçenekler bulunur. Bunlar;

  1. Metro Hattına binip İvedik durağında inin. Burada kalkan servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Metro durağında kalkan 208 numaralı otobüs hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  2. Etlik Kasalar veya Etlik, Ayvalı ve bazı Şentepe ve Yükseltepe dolmuş ve otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here