gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Arsuz Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, cafe, disco ve otel barlarında geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Arsuz ilçesi Hatay ilimize bağlı 15 ilçesinden biridir.  Hatay denilince gece hayatı pek akla gelmez. Ya da burası nedir ki gece hayatı da olsun dediğinizi duyar gibiyim. Evet Arsuz ilçesi merak edenler için sadece şunu söyleyebilirim.

Bir Bodrum ya da Çeşme’den hiçbir farkı yok. Bir tatil beldesi olan Arsuz ilçesinde yemekler ve gece hayatı da bir harikadır. Buraya yolu düşenlerin mutlaka uğraması gereken bir yerdir.

Arsuz gece hayatı baya parlak geçmektedir. Buraya birçok turist gelmektedir. Buraya gelen turistler sabah deniz,kum ve güneş üçlüsünü yaşarken geceleri alemlere akmaktadır. Burada cafe, bar, disco ve diğer gece kulüpleri bulunmaktadır.

Burada hayat gündüz başka gece başka akmaktadır. Buraya yolu düşenler kesinlikle memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Şimdi Arsuz ilçemizde bulunan bazı gece mekanlarını yazacağız. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here