Avsallar Otelleri ve Avsallar Otel Fiyatları
Avsallar Otelleri ve Avsallar Otel Fiyatları

Avsallar Otelleri ve Avsallar Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap bulacağız. Umarım gezi seyahatinizde size yol arkadaşı olur.

Avsallar, Antalya ilinin Alanya ilçesine, bağlı bir tatil beldesidir. Buraya yaz sezonu boyunca dünyanın birçok yerinde insanlar akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü tatil beldesi Avsallar’da birçok tesis, otel ve pansiyon bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işiniz sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Avsallar Otelleri ve Avsallar Otel Fiyatları

1-Wome Deluxe Hotel: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Avsallar tatil beldesinde bulunur. Bünyesindeki aquapark ve açık havuzuyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde tatil ve eğlence adına birçok şey bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. 5 yıldızlı lüks ve konforlu bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 920-1300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Modern Saraylar Halal Hotel & Spa: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Avsallar tatil beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde  Türk hamamı, spa, sauna, açık ve kapalı havuz, fitness merkezi ve restoran bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 750-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Lonicera Resort & Spa Hotel: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Avsallar tatil beldesinde bulunur. 5 yıldızlı bu tesis bünyesinde başta yüzme havuzları ve spa merkezi olmak üzere birçok farklı olanak bulunur. Sevdiklerinizle birlikte daha güzel vakit geçirmek için bu konaklama yerini tercih edebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Vikingen Infinity Resort & Spa: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Avsallar tatil beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde özel plaj alanı, yüzme havuzları, 7 su kaydırağı, fitness merkezi ve spa merkezinde bulunan Türk hamamı, sauna, buhar odası ve Bali ile Tayland masajları gibi olanaklar bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip keyifli konaklama ile birlikte harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 530-880 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Lonicera World: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Avsallar tatil beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu 4 yıldızlı tesis bünyesinde başta yüzme havuzları olmak üzere birçok farklı olanak bulunur. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bunlar dışında konaklamanız gereken diğer tesisler de şunlardır.

  1. Aska Inn Justin Beach
  2. Rubi Platinum Spa Resort & Suites
  3. Rubi Hotel
  4. Azura Deluxe Resort & Spa
  5. Yalıhan Aspendos Hotel
  6. Annabella Diamond Hotel & Spa
  7. İncekum Su Hotel
  8. Yücesan Hotel
  9. Alara Star Otel
  10. Alaiye Resort & Spa Hotel

Göz at;

Avsallar Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here