Bükreş Gece Hayatı
Bükreş Gece Hayatı ve Geceleri

Bükreş Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi genelde Bar, Pub, Gece Kulübü, Şarap evi ve Sokaklarda geçer. Özellikle şehir merkezinde birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda sabah saatlerine kadar durmadan eğlenebilirsiniz.

Bilindiği üzere Bükreş Romanya’nın başkentidir. Yaklaşık 2 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehridir. Bu şehirde çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur.

Türkiye dahil dünyanın birçok yerinde bu tarihi yapıları ziyaret etmek için gelirler. Gün için tarihi yapıları ziyaret eden turistler günün kararması ile birlikte kendilerini gece hayatına teslim ederler.

Gece hayatı oldukça renkli ve parlak geçmektedir. Özellikle Cumartesi günleri Yerel halkın eğlence günü olarak kabul edilir. Bunu  bir ihtiyaç olarak görürler.

Göz at ;

  1. Bükreş Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
  2. Bükreş Gezilecek Yerler
  3. Bükreş Gece Hayatı
  4. Romanya’da Gezilecek 15 Yer
  5. Romanya’nın Kaybolan kenti Geamana
  6. Romanya Nerede?
  7. Romanya’nın başkenti, şehirleri ve bölgeleri
  8. Romanya Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?

Cumartesi gecesi birçok roman mekanlara akın eder. Sadece mekanlara mı elbette hayır. Sokaklarda çalgıcılar oynayıp dans eden gruplara şahit olabilirsiniz. Bu nedenle Bükreş gece hayatı renkli olmakla birlikte birde fiyatı gayet uygundur. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına bakalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

BÜKREŞ GECE HAYATI VE GECE KULÜPLERİ

Club Bamboo

Şehrin en popüler gece mekanlarından biridir. 2002 yıllından berri hizmet etmektedir. 5000 kişilik bir kapasitesi var. İçeri girdiğinizde elbise kontrolü var. Mekan harika bir şekilde dizayn edilmiş. Harika müziklerle sabaha kadar durmadan dans edebilirsiniz. Buraya gitmeden kesinlikle rezervasyon yapın.

Adres: Strada Tuzla 50, București, Romanya
Telefon: +40 723 226 266

Silver Church Club

1000 kişilik kapasitesi ile gelenlere harika bir gece yaşatıyor. Özellikle mekan dekoru harika bir şekilde dizayn edilmiştir. Müzik sevenler için harika bir mekandır.

Adres: Calea Plevnei 61, București, Romanya
Telefon: +40 723 379 026

Kulturhaus Bukarest

1800 kişilik bir kapasitesi var. Mekanda konser alanı var. Ülkece ünlü ses sanatçıları burada sahne almaktadır. Ses sistemi oldukça iyidir. Rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz.

Adres: Strada Sfânta Vineri 4, București 030204, Romanya

The Office Bucharest

1998 yıllından berri hizmet vermektedir. Şehrin en eski kulüplerinden biridir. Harika müzik ve içeceklerle güzel bir gece yaşayabilirsiniz. Rezervasyonları tavsiye edilir. Kart geçerlidir.

Adres: Strada Pelinului 9, București, Romanya
Telefon: +40 721 568 905

Green Hours Jazz Cafe Café

1994 yıllından berri hizmet vermeye devam etmektedir. Şehrin en popüler caz kulüplerinden biridir. Burada Caz geceleri, blues, alternatif ve klasik müzik geceleri yapılır. Buraya gelip harika bir gece eğlencesi yaşayabilirsiniz.

Adres: Calea Victoriei 120, București 010093, Romanya
Telefon: +40 751 772 275

Fratelli Social Club

Şehrin gözde mekanlarından biridir. Fiyat konusunda oldukça uygun olup özellikle manken gibi kızlarla dans etme keyfini yaşayacaksınız.

Adres: Strada Glodeni, București, Romanya
Telefon: +40 722 115 115

Mojo

Bu mekanı seçenler özellikle Karaoke ve canlı müzik için seçerler. Harika bir gece yaşamak isteyenlerin adresi burası olmalıdır.

Adres: Str. Gabroveni Nr. 14Bükreş, Romanya
Telefon: +40 737 220 220

Happy Pub

Bu mekana gelip sabaha kadar içip eğlenebilirsiniz. Kalabalıktan kaçanlar için doğru adres burasıdır.

Adres: Strada Căderea Bastiliei 36, București, Romanya
Telefon: +40 736 337 606

Le Gaga

Şehrin gözde mekanlarından biridir. Burada harika müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz. Özellikle çalışanları sıcakkanlı olup harika geceler yaşayabilirsiniz.

Adres: Strada Tuzla 50, București, Romanya
Telefon: +40 727 534 242
Bükreş Gece Hayatı

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here