Gezginlerin Yeni Seyahat Trendi Cheeky Exploits Açık Havada Kıç Gösterme

Son günlerde Yurt dışında gezgin gençler arasında Cheeky Exploits adında yeni bir seyahat trendi gelişmekte. Açık havada egzersiz dedikleri bir çeşit kıç gösterme olayı.

Baştan söylemek istiyoruz ki bu saçma salak seyehat trendini Amerikalılar türetti. Yani Avrupalılar ve Müslümanlarla ilgisi yok. Rahatladınız değil mi!!!

Ama gittikçe yaygınlaşmakta ve bilhassa Amerika’da bazı genç gezginler kaldıkları yerde aniden pantolonunu indirip kendilerini serinletirken, Bu iğrenç manzaraya şahit olan yerel halkında midesini bulandırmaktan büyük bir keyif alıyorlar.

Geçtiğimiz günlerde Amerikalı gezginler İtaya’nın ünlü Kolezyumunda bunu yaptı. Onları örnek alan Fransız gezginlerde Venedik’in ortasında bu hareketi yaparak herkesin kaçışmasına neden oldular.

Gerçi çekirge bir sıçrar iki sıçrar. Bir grup gezgin aynı hareketi Malezya’nın kutsal Kinabalu dağında yapmaya kalkışınca hapsi boyladılar. Demek ki neymiş, açıp havalandıracağım yeri iyi seçmen gerekiyormuş. 🙂

Son günlerin popüler trendi Cheeky Exploits, Instagramda büyük bir hızla ilerlerken, daha ne kadar ileri gidilebileceği konusunda büyük endişelerde taşımıyor değil.

Not: Konuyla ilgili çok sayıda görsel var biz bu sayfada gösteremeyiz 🙂 Ayıp denen bir şey var 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here