Darıca Otelleri ve Darıca Otel Fiyatları
Darıca Otelleri ve Darıca Otel Fiyatları

Kocaeli’nin şirin ilçesi Darıca’da bulunan otelleri ve otel fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Darıca Kocaeli iline bağlı bir ilçedir. Darıca ilçesi Kocaeli il merkezine 56 km uzaklıkta yer almaktadır. Darıca İstanbul iline ise 51 km uzaklıkta bulunmaktadır. İzmit Körfezinin kuzeybatısında yer alan Darıca ilçesinde gezilecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun konaklama yerleri bulmak mümkündür. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Darıca Otelleri ve Darıca Otel Fiyatları

1-Cuci Hotel Di Mare: Kocaeli’nin Darıca ilçesine bağlı Bayramoğlu beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde bir açık yüzme havuzu ve bir de toplantı salonu bulunur. Bu tesisi hem iş hem de gezi amaçlı konaklamalar için tercih edilebilir. Huzurlu bir tatil için burası doğru adrestir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Parla Viens Suites: Kocaeli’nin Darıca ilçesine bağlı Bayramoğlu beldesinde bulunur. Bu tesis bünyesinde yeşil bir bahçe içinde yer alan 3 villa, sauna ve açık yüzme havuzu bulunur. Sabahları harika manzara eşliğinde güzel bir kahvaltı yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-340 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Northstar Hotel Bayramoğlu: Kocaeli’nin Darıca ilçesine bağlı Bayramoğlu beldesinde bulunur. Otelin toplam 52 odasında konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Tesis bünyesinde  Fitness merkezi, Fin hamamı, sauna, şok havuzu, masaj olanakları gibi hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Elite Hotel Darıca: Kocaeli’nin Darıca ilçesine bağlı Bayramoğlu beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde SPA olanakları, açık – kapalı yüzme havuzu ve tam donanımlı toplantı odası bulunur. Bu nedenle hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için tercih edilebilir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-320 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Emsa Palace Hotel: Kocaeli’nin Darıca ilçe sınırında yer alan Emsa Palace Hotel, Gebze sanayi bölgelerine 5 km, İstanbul / Tuzla’ya sadece 3 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bu otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Darıca Ucuz Otelleri

1-Bekir Otel & Restaurant: Kocaeli’nin Darıca ilçesine bağlı Bayramoğlu beldesinde bulunur. Ev konforunda ve sıcaklığında bir konaklama hizmeti için burası tercih edilebilir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Otel Yelkenkaya: Kocaeli’nin Darıca ilçesine bağlı Bayramoğlu beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hegsagone Hotel Kocaeli: Kocaeli’nin Darıca ilçesine bağlı Bayramoğlu beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Pedaliza Otel: Kocaeli’nin Darıca ilçesine bağlı Bayramoğlu beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Darıca Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here