gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Donetsk Gece Hayatı, Geceleri ve eğlence hayatı ile Doğu Ukrayna bölümünün en hareketli şehri olmasına rağmen savaş nedeniyle bu aralar çok tavsiye etmiyoruz.

Donetsk Eğlence Hayatı

Ukrayna ve Rusya arasında meydana gelen ilhak nedeniyle Donetsk’te bu aralar işler biraz karışık. Çünkü Donetsk kenti Ukrayna’nın doğusunda bulunmakta ve Rusya sınırına yakın bölgededir. Şehirde Rusların sayısıda azımsanmayacak kadar vardır. Fakat var olan bu iç savaş ve kötü hal bile Donetsk şehrinde gece hayatına sekte vurduğunu kesinlikle söyleyemeyiz.

Donetsk Gece Hayatı

Donetsk kentine Kiev’den tren ile tek seferde aktarmasız gelebilirsiniz. Kente geliğiniz zaman öncelikle konaklamanın ve temel ihtiyaçların yeterince ucuz olduğunu hemen anlayacaksınız. Bu küçük bilgilerin dışında hemen kentle ilgili gece kulüpleri bilgisini verelim.

FORT KNOX: Donetsk kentinin en nlü ve en iyi DJ’lerinin sahne performanslarını sergiledikleri gece kulübüdür. Oldukça şık ve elittir. 600 kişilik büyük bir dans pisti ve yanında bir dans pisti daha mevcuttur. Tam bir eğlence merkezi olduğunu belirtelim. Not: Arada sırada da olsa face kontrol yapılmaktadır.
Adres: 230-i Strelkovoi divizii str., 39

CHICAGO : Burası tam anlamıyla bir eğlence kompleksidir. İçinde bardan tutun, nargile salonuna kadar vardır. Hemen şehir merkezinde olduğu için kolaylıkla gidebilir ve sabaha kadar eğlenebilirsiniz.
Adres: Artema str., 123

RED LINE: Küçük dans pisti olmasına rağmen oldukça hareketli ve her akşam farklı şovlar ve partiler düzenlenmektedir. Ayrıca küçük bir striptiz bölümüde mevcuttur.
Adres: Mira avenue, 14a

VIRUS: Donetsk kentinin en güzel eğlence kulüplerinden birisidir. Genelde Üniversite okuyan gençlerin takıldığı bir mekandır. Restoranıda bulunmaktadır.
Adres:Polockaya str., 20

OPERA: VIP salonu, Genel salonu, bilardo salonu, sigara içilmeyen salonu ve lounge barı olan oldukça keyifli ve güzel bir dans kulübüdür. Sabaha kadar partilerin devam ettiğini belirtelim.
Adres: Schetinina str., 23

FORUM: Özel dans kızlarının çalıştığı bir gece kulübüdür.
Adres: Priozernaya str., 62

S.S.S.R: Eski usul müziklerin ve partilerin verildiği klasik bir gece kulübüdür.
Adres:Shevchenko avenue, 54a

8 YORUMLAR

  1. Hocam peki Türkiye’den orya giden direk uçak seferleri var mı? Yani İstanbul’dan direk gidebiliyor muyuz yoksa Kiev aktarması yapacak mıyız?

  2. Bende arkadaş gibi savaş tehlikesini göz önünde bulundu,,yorum. Sonra iki tane güzel slav kızı için canımızdan olmayalım. Sitenin bu konudaki tavsiyesini merakla bekliyorum.

  3. Bu kente hiç gitmedim. Acaba Rusya ile yaşanan savaş nedeniyle bir güvenlik sıkıntısı var mı sizce? Açıkçası bu durum beni tedirgin ediyor.

  4. Hocam ben Kiev kentine gidecem ama bu yazıyı okuyunca Donetsk’e de gitmeye karar verdim. Sizce Kiev’den Donetsk’e nasıl gidebilirim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here