gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Gaziantep  Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde gündüz olduğu gibi geceleri de çok hareketli geçmektedir. Burada Bardan, Gece kulübüne, cafeden türkü bara birçok mekan bulunur. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam etmektedir.

1.974.244 toplam nüfusu ile Güneydoğu Anadolu Bölgemizin en kalabalık şehri. Ülkemizin ise en kalabalık 8. şehridir. Nüfusu fazla olması ve ilimizin turistik bir kent olması ilimizin gece hayatı aktif bir şekilde geçmesine vesile olmuştur.

Göz at ;

  1. Gaziantep Gezilecek Yerler
  2. Gaziantep’de Gezilecek 10 Yer
  3. Gaziantep Gece Hayatı
  4. Gaziantep Hayvanat Bahçesi
  5. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
  6. Gaziantep Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  7. Gaziantep Kalesi
  8. Gaziantep Otelleri ve Gaziantep Otel Fiyatları
  9. Gaziantep Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

İlimizin merkezinde birçok mekan bulunur. İlimizde bulunan bazı mekanları yazacağız. Buraya gelirseniz. Bu mekanlara takılabilirsiniz. Umarım memnun bir şekilde bu şehirden ayrılırsınız.

GAZİANTEP EĞLENCE HAYATI

Hayal Kahvesi: Gaziantep ilimizin en güzel mekanlarından biridir. Ambiansı harika bir yerdir. Buraya bazen ülke çapında ün yapmış sanatçılar konser verir. Bu mekan hem hizmet anlamında hem de ortam olarak gayet hoş. Şiddetle tavsiye ederim.

Deep Night Club: Gaziantep’de eğlence ve gece hayatı denilince akla ilk olarak gelen mekandır. Dedeman otelinin İçinde yer alır. Burada sabaha kadar kesintisiz eğlence devam eder.

Garaj Bar: Antep merkezinde bulunan Kalender Plazanın alt katında bulunur. Bu mekana genellikle gençler takılır. Sabah saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlenebilirler.

La Mia Verita: Antep il merkezine bağlı Osmangazi Mahallesinde bulunur. Burası özellikle Rock müzik dinlemek isteyenlerin mekanıdır. Ortamı gayet hoş bir mekandır.

Meymeşk Bar: Bu mekan Antep ilimizin Canlı müzik yapan mekanlarından biridir. Buraya siması tanıdık ses sanatçıları görmek mümkündür. kaliteli servis, güler yüzlü hizmet ile sizi buraya mıknatıs gibi çekmektedir. Buraya gidip sabah saatlerine kadar eğlenebilirsiniz. 

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here