gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

İbiza Gece Hayatı ve gece eğlencesi Avrupa ve dünya çapında önemli bir üne sahiptir. Burada çok sayıda gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar son hızı ile devam eder.

İbiza şehri İspanya’nın en güneyindeki Akdeniz adasıdır. Adalar kenti olarak bilinir. Buraya her yıl binlerce turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler doyasıya denize girip eğlenmektedir. Gece olunca da burada bulunan mekanlarda doyasıya eğlenebiliyorlar. Şimdi adalar şehrinde bulunan İbiza kentinde bulunan mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İBİZA GECE HAYATI VE GECE KULÜPLERİ

Pacha

Pacha dünya genelinde bulunan bir mekandır. Bu mekanların başın da İbiza’daki bu mekan çeker. Mekan 1973 yıllında açıldı. Adanın ve dünyanın bir numaralı mekanı olarak bilinir. 5 farklı odası var her odada farklı bir müzik tarzı çalmaktadır. Yaklaşık 3500 kişilik bir kapasitesi var. Buraya giriş ücretli olup mekanda eğlenmek biraz pahalı olsa da verdiğinizin fazlasını hizmet olarak alıyorsunuz.

Adres: Av. 8 d’Agost, 07800 Eivissa, Illes Balears, İspanya
Telefon: +34 971 31 36 12

Amnesia

Dünya’nın en gözde mekanı olarak bilinir. 5 bin kişilik kapasitesi bulunur. Bilindiği burası Açık Hava  Eğlence Kompleksi mekanıdır. Burada özellikle Go-go dansçı kızların şovları ile harika bir gece yaşayabilirsiniz. Buraya çok sayıda ünlü isimlerde geliyor. Onlarla karşılaşmanız mümkündür. Gerçek anlamda eğlence isteyenlerin mekanıdır.

Adres: Carretera Ibiza a San Antonio, Km 5, 07816 Ibiza, Islas Baleares, İspanya
Telefon: +34 971 19 80 41

Space

1989 yıllında hizmete giren Space club Kentin Havalimanına yakın bir yerde bulunur.  Dünya çapında ünlü DJ’lerin performansları sergilendiği bir mekandır. Buraya yolunuz düşerse kesinlikle katılmalısınız. Burada yaşanılan bir gece hayatı 40 yıl üstünde geçse unutulmaz. Özellikle terasında içkinizi yudumlarken manzarayı seyretmeniz oğlan üstü bir güzelliktir.

Adres: Platja d’en Bossa, S/N, 07817 Sant Josep de sa Talaia, Islas Baleares, İspanya
Telefon: +34 971 39 67 93

Ushuaia

Bu mekan yeni olup yıldızı da çabuk parlayan bir mekandır. 2011 yıllında hizmette girmiştir. Bu mekan her gece farklı bir etkinlikle gidenlere harika bir gece yaşatmaktadır.

Adres: Platja d’en Bossa, 10, 07817 Sant Jordi de ses Salines, Islas Baleares, İspanya

Telefon: +34 971 39 67 10

DC 10

1999 yıllında hizmete giren bu mekan adanın en gözde mekanlarından biridir. Bu mekan ile ilgili hiçbir yerde reklam veya tanıtım bulamazsınız. Fakat her gece burası tıklım tıklım dolmaktadır. Bir defa giden bir daha gidiyor.

Adres: Diseminado es Moli, 9448, 07818 Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, İspanya

Privilege

Dünya’nın  en büyük diskoteği olduğu söyleniliyor. Bu mekan yaklaşık 8 bin kişilik kapasitesi vardır. Buraya gelenler canlı müzik eşliğinde sabaha kadar çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz.

Adres: Urbanización San Rafael, s/n, 07816 Sant Antoni de Portmany, Islas Baleares, İspanya
Telefon: +34 971 19 80 86

Es Paradis

San Antonio’da bulunan bu mekan diğer mekanlara oranla daha küçüktür. Yine de yaklaşık 600 kişilik bir kapasitesi vardır. Bu mekan haftanın iki günü hizmet vermektedir. Özellikle su partileri isim yapmış bir yerdir. Buraya yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.

Adres: Carrer Salvador Espriu, 2, 07820 Sant Antoni de Portmany, Illes Balears, İspanya
Telefon: +34 971 34 66 00

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here