İnkumu Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

İnkumu; Bartın il merkezine bağlı bir beldedir. Burada gezilip görülecek çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur.

İnkumu Gezi Rehberi

İnkumu denilince akla ilk olarak plajları gelir. Çünkü beldenin plajları, Başta Ankara olmak üzere çevre il ve ilçelerde yaşayan halkın tatil için tercih ettikleri bir yerdir. Yine belde yeşilliği ve doğal güzelliğiyle de bilinir. Yeşillikler içinde doğa yürüyüşü gerçekleştirebilirsiniz. Belde de çok sayıda eğlence yeri bulunmaktadır. Burada renkli bir gece hayatı yaşayabilirsiniz.

İnkumu’na Hangi Sezonda Gidilir? 

Buraya tatil için en uygun zaman aralığı Mayıs-Kasım arasıdır. Deniz sezonu için Temmuz-Ağustos, Balık ve Doğa yürüyüş sezonu ise Nisan – Haziran ve Eylül – Kasım ayları arasıdır.

İnkumu’nda Konaklama

Tatil beldesi İnkumu’nda birçok konaklama yeri bulunmaktadır. Burada çok sayıda otel ve pansiyon bulunur. Yaklaşık kişi başı 50-250 TL arasında değişen fiyat aralıklarında konaklama yapabilirsiniz. Buraya gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. İnkumu Otelleri ve İnkumu Otel Fiyatları hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << İnkumu Otelleri ve İnkumu Otel Fiyatları

İnkumu Nerede, Nasıl Gidilir?

İnkumu, Bartın il merkezine yaklaşık 10 km uzaklıkta bulunur. Buraya şahsi aracınızla veya Bartın merkezden İnkumu durağından kalkan toplu taşıma araçları 15-20 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here