PAYLAŞ
Kilyos Dalia Beach Club denizde sörf

Kilyos Dalia Beach Club İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesine bağlı Demirci köyünde bulunur. Yaz-kış fark etmeksizin her mevsimde cıvıl cıvıl olan bu yer gezilip görülecek yerler listesinde olması gerekir.

Kilyos Dalia Nerede

2002 yıllında hizmette giren bu harika yer size Akdeniz ortamını Kardeniz’de yaşatıyor. Deniz kum ve güneş üçlüsünü burada sonuna kadar yaşıyorsunuz. Bunun dışında yeşillik ve temiz hava ile buraya lezzet içinde lezzet alabiliyorsunuz.

Kilyos Dalia Beach Club

Dalia yeşil alanları, kafesi, barı, özellikle balık menüsüne doyamayacağınız restoranı, plaj voleybolu, dergi-kitap köşesi, özel güvenliği, bin araçlık otoparkı ile isteyebileceğiniz her şey burada mevcuttur. Şehir ve iş stresini üzerinizde atmak istiyorsanız doğa hayatı, yaz sıcaklığını üstünüzde atmak istiyorsanız harika plajı ile gönlünüzce yüzebilirsiniz. Denizde sörf de yapabilirsiniz. Yani içinizde geçen her şeyi fazlası ile yapabilirsiniz.

Kilyos Dalia Beach Club Nerede

Yaz kış mevsiminde açık olan bu kulüp size birçok imkânı sağlayabiliyor. Burada bulunan resturantlarda istediğiniz her türlü lezzeti bulabilirsiniz. Ayrıca sabah saatlerinde bu harika yerde ve yöresel ürünler içeren kahvaltısı ile hayat bulacaksınız. Yolunuz düşerse mutlaka gidin. Yolunuz düşmese bile sevdiklerinizi yanınıza alıp şehir merkezinde 40 km uzaklıkta bulunan bu saklı cennette mutlaka gidin.

Kilyos Dalia Beach Club İstanbul

Nerede: Demirci Mahallesi, Kilyos Yolu, 34450 Demirci/Sarıyer/İstanbul

Nasıl Gidilir: Sarıyer’den geliyorsanız; Sarıyer’den Kilyos Yolu’nu izleyip, Demirciköy içinden geçerek DALİA BEACH’e ulaşabilirsiniz.

Ücret: Hafta İçi: 20 TL Hafta Sonu: 30 TL

Kilyos Dalia Beach Club deniz keyfi

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz