Paintball Oyun Alanı
Paintball Oyun Alanı

Marmara bölgemizin şirin şehri Kırklareli’de yer alan Paintball Oyun Alanı hakkındaki izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Ayrıca Kırklareli Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap vereceğiz.

1981 yılında ortaya çıkan Paintball Oyunu, dünya çapında oynan popüler bir oyundur. Bu oyun yaklaşık 10 yıldır ülkemizden de hızlıca yayılmıştır. Bu şehirlerden biri de Kırklareli’dir. Burada iki tane Paintball oyun sahası bulunmaktadır. Biri merkezde diğeri ise Lüleburgaz ilçesinde bulunur. Buraya yıl boyunca çok sayıda ziyaret eder.

 Kırklareli Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Kırklareli Paintball Oyun Alanı, Kırklareli kent merkezine 4 km uzaklıkta bulunan Karakoç Köyünde bulunur. Buraya şahsi aracınızla tabelalar yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ya da kent merkezden kalkan dolmuşlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için 0541 414 94 26 numaralı telefonla iletişime geçin.

Lüleburgaz Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Lüleburgaz Paintball Oyun Alanı, Kırklareli il merkezine yaklaşık 63 km uzaklıkta bulunan Lüleburgaz ilçesindeki Bergule Cafe Restaurant, Yenibedir E5 üstünde bulunur. Buraya ulaşmak için ilk başta Lüleburgaz ilçesine ulaşmak gerekir. İl Merkezinde kalkan dolmuşlarla buraya rahatlıkla ulaşılabilir. Rezervasyon ve daha fazla bilgi için 0530 288 3939 numaralı telefonla iletişime geçin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here