Kızkalesi Otelleri ve Kızkalesi Otel Fiyatları

Kızkalesi Otelleri ve Kızkalesi Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Mersin ilinin Erdemli ilçesinde yer alan Kız Kalesi kıyıda 500 metre açığında ki küçük bir adacık üzerine kurulu olan bir kaledir. Son yıllarda restore edilen Kız Kalesi 8 kule ile korunmaktadır. Kalenin dış çevre uzunluğu 192 metredir. Kız Kalesi içinde dört beş tane eski kilise, su kuyuları ve su sarnıçları bulunmaktadır. Akdeniz kıyısında yer alan Kız Kalesi doğal manzarası ile ön plana çıkmaktadır. Mersin’in en popüler tatil merkezlerinden biri olan Kız Kalesi görülmeye değer tarihi yerlerdendir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden pek sıkıntı çekmezler. Çünkü burada birçok konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önereceğiz. Memnun kalacağınız umuyoruz. İşte o yerler…

Kızkalesi Otelleri ve Kızkalesi Otel Fiyatları

1-Kilikya Hotel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur. Otelin 8 suit ve 82 standart olmak üzere toplam 90 odası bulunur. Otel 200 yatak kapasitelidir. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 380-770 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Barbarossa Club & Hotel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Otelin odaları konuklarına harika bir manzara şöleni sunar. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 320-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Eylül Hotel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur. 1995 yıllından berri konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin 170 yatak kapasiteli, 12’si suit 79 harika odası bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Altınkum Tatil Köyü: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur. Tesis 22 dönüm arazi üzerinde kurulmuştur. Tesis 50 dubleks (2+1) daire ile 40 apart (1+1) daireden oluşmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi sunabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Asude Apart Otel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur. Harika bir doğa manzarası bulunur. Huzur arayanların mutlaka uğradığı bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Kızkalesi Evrim Hotel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur.  Denize yalnızca 50 m yürüme mesafesinde bulunur. Buraya yıllın dört gelip harika manzara eşliğinde tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 25-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Kızkalesi Etap Otel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur. 25 yıllık tecrübesiyle konuklarına harika hizmet sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle gönül rahatlığı konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 30-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Güneş Apart Hotel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur. Sahil ve incecik kumlu plaj alanı 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alır. Burada harika manzara eşliğinde gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 40-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Tuğrul Motel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur. İncecik kumlu altın sarısı plajına 5-10 dakika yürüme mesafesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 40-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here