Kumbağ Otelleri ve Kumbağ Otel Fiyatları
Kumbağ Otelleri ve Kumbağ Otel Fiyatları

Kumbağ Otelleri ve Kumbağ Otel Fiyatları hakkında size ayrıntılı bilgi sunmak için bu yazıyı kaleme aldık. Umarım bu yazı ile kafanızda oluşan soru işaretleri giderilir.

Kumbağ, Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçesine yaklaşık 5 km uzaklıkta yer alan bir beldedir.  Bu beldede birçok doğal güzellik alanı bulunur. Burada yer alan uzun kumsalları ve eğlence mekanlarıyla buraya yıl boyunca birçok gezgin uğramaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birden fazla konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini liste halinde size sunmak istiyorum. Şöyle ki;

Kumbağ Otelleri ve Kumbağ Otel Fiyatları

1-Green Garden Apart Pansiyon: Kumbağ’ın girişinde denize 5 dakika çarşı merkezine 10 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Odaları 3 yataklı olup oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik 150-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Tuna Tur Pansiyon: Tekirdağ’ın sahil beldesi Kumbağ’da yer alan bu pansiyon oldukça şık ve konforlu odalarıyla konuklarına muazzam hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Otel Kumsal Kumbağ: Tekirdağ – Kumbağ tatil köyünde yer alan bu otel, 2008 yıllında hizmette girmiştir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here