gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Kütahya Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde cafe ve çay bahçelerinde geçer. Bunun dışında çok az sayıda bar ve diğer gece mekanları bulunur. Bu mekanlarda gece hayatı bazen geç saatlere kadar bazende sabaha kadar devam eder.

Kütahya Eğlence Hayatı

Kütahya 573.642 nüfusu ile  ülkemizin Ege Bölgesinde bulunan bir ilimizdir. İlimizin nüfusu kalabalık olmasına rağmen gece hayatı sönük geçmektedir.

Göz at ;

  1. Kütahya Gezilecek Yerler
  2. Kütahya’da Gezilecek 10 Yer
  3. Kütahya’nın İlçeleri
  4. Kütahya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Kütahya Gece Hayatı
  6. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  7. Frig Yürüyüş Yolu
  8. Kütahya Otelleri ve Kütahya Otel Fiyatları
  9. Kütahya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Özellikle diğer Ege şehirleri ile karşılaştığımızda gece hayatı çok sönük kalmaktadır. ilimizde tek bir bar bulunmaktadır. Medusa Bar dışında bir de bazı cafeler bulunmaktadır.

Gece bu bar ve cafelerde canlı müzik eşliğinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları yazacağız. Buraya gittiğinizde bu mekanlara takılabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız.

Club 274: Kütahya merkezde bulunur. Genelikle üniveriste öğrencilerin takıldığı bir mekandır. Ortamı gayet hoş temiz bir mekan. Tavsiye edilir. 

Barcelona Club: Kütahya Tavşanlı yolu üzerinde bulunur. Hoş bir mekandır. Yolunuz düşerse tavsiye edilir.

Bunun dışında ilimizin merkezinde popüler olan hatta mecburiyet caddesi dedikleri Cumhuriyet caddesi bulunur. Bu cadde üzerinde birçok mekan bulunur. Bu mekanlara takılabilirsiniz. Mekanlarda ilginç bir anınız olduysa sayfanın altında bulunan yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here