Lucky Horse Ranch Nerede, Nasıl Gidilir?
Lucky Horse Ranch Nerede, Nasıl Gidilir?

Nevşehir il merkezi sınırlarında yer alan Lucky Horse Ranch veya Türkçe ismiyle At Çiftliği ve Binme Merkezi ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun yanında Lucky Horse Ranch Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Kapadokya’nın en güzel bölgesi olarak bilinen Göreme’de bulunan Lucky Horse Ranch, Göreme Açık Hava Müzesi’nin ana yolunun hemen dışındaki güzel Gorkundere Vadisi’nde bulunan bir at çiftliğidir. Burada bulunan atlarla tur düzenleyip peri bacaları ile volkanik kaya oluşumlarını gezip görebilirsiniz.

Geniş vadileri keşfedecek ve yürüyerek ulaşılması zor ya da imkansız olabilecek yerlere at sırtında daha rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Güneşin en güzel doğuş ve batış yerlerini at sırtında izleyebilirsiniz. Hayatınızda ölmeden önce mutlaka yapmanız gereken bir etkinlik olduğunu düşünüyorum.

Lucky Horse Ranch Nerede, Nasıl Gidilir?

Lucky Horse Ranch, Nevşehir il merkezine bağlı Göreme beldesinde bulunur. Diğer bir deyişle öreme Açık Hava Müzesi’nin ana yolunun hemen dışındaki güzel Gorkundere Vadisi’nde  bulunuyor. Buraya ulaşmak için Şahsi aracınızla Nevşehir-Uçhisar-Göreme yolunu takip ederek ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Ortahisar’a gelen servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Fiyat, Ulaşım, yol tarifi ve rezervasyon için 0537 319 44 55 numaralı telefonla iletişime geçin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here