gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Malatya Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde cafe ve türkü barlardan geçer. Bunun dışında ilimizde çok az sayıda gazino, disco ve pavyon bulunur. Burada bulunan mekanlarda gece hayatı sabaha kadar devam eder.

Malatya 781.305 toplam nüfusu ile Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunur. Bölgemizin en kalabalık şehirlerinden biri olmasına rağmen gece hayatı pek hareketli değildir. Bunun sebebi ise kentin Mütedeyyin yapısı olarak söylenebilir.

Göz at ;

  1. Malatya Gezilecek Yerler
  2. Malatya’da Gezilecek 10 Yer
  3. Malatya Gece Hayatı
  4. Malatya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
  6. Malatya Otelleri ve Malatya Otel Fiyatları
  7. Malatya Ekspresi (Malatya-Elazığ) Arası Tren Saat Kaçta Fiyatı Nedir

Fakat ilimizde bulunan üniversitenin varlığı nedeni ile kent merkezinde birkaç gece mekanı bulunur. Buralara gidip sabaha kadar gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğim. Umarım memnunun kalırsınız.

MALATYA EĞLENCE HAYATI

Quzuu Restaurant & Cafe: Malatya merkezde bulunur. Burada harika yemekler ve canlı müzik eşliğinde gecenize renk katar. Buraya gelen ziyaretçiler gayet menun bir şekilde ayrılır. Size tavsiyem buraya gelirseniz Kuzu tandır yemeğini tatmanız.

Nostalji Tarihi Malatya Evi: Malatya merkezde bulunur. Buraya özgü yöresel yemekleri ve tarihi dokusu ile size harika bir gece yaşatmaktadır. Bunun yanında Doğu yöresine ait türkülerle gecenize renk katar.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here