PAYLAŞ
Malatya Gece Hayatı

Malatya Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde cafe ve türkü barlardan geçer. Bunun dışında ilimizde çok az sayıda gazino, disco ve pavyon bulunur. Burada bulunan mekanlarda gece hayatı sabaha kadar devam eder.

Malatya 781.305 toplam nüfusu ile Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunur. Bölgemizin en kalabalık şehirlerinden biri olmasına rağmen gece hayatı pek hareketli değildir. Bunun sebebi ise kentin Mütedeyyin yapısı olarak söylenebilir. fakat ilimizde bulunan üniversitenin varlığı nedeni ile kent merkezinde birkaç gece mekanı bulunur. Buralara gidip sabaha kadar gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğim. Umarım memnunun kalırsınız.

MALATYA GECE HAYATI

Quzuu Restaurant & Cafe: Malatya merkezde bulunur. Burada harika yemekler ve canlı müzik eşliğinde gecenize renk katar. Buraya gelen ziyaretçiler gayet menun bir şekilde ayrılır. Size tavsiyem buraya gelirseniz Kuzu tandır yemeğini tatmanız.

Nostalji Tarihi Malatya Evi: Malatya merkezde bulunur. Buraya özgü yöresel yemekleri ve tarihi dokusu ile size harika bir gece yaşatmaktadır. Bunun yanında Doğu yöresine ait türkülerle gecenize renk katar.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Malatya Gece Hayatı

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here