gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Minsk Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi gayet parlak ve hareketli olmaktadır. Şehirde sıcaktan tutup soğuğuna kadar birçok mekan bulunur. Bunlar: Sinemalar, Casino, Restoran, Bar ve Gece Kulüpleridir. Bu mekanlarda eğlence sabah saatlerine kadar devam eder. Burada yaşayan halk eğlence ve sosyalliği çok sevmektedir.

Göz at ;

  1. Belarus’da Gezilecek 10 Yer
  2. Belarus Gezilecek Yerler
  3. Beyaz Rusya (Belarus) Nerede?
  4. Belarus’un Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
  5. Belarus Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
  6. Minsk Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
  7. Minsk Gezilecek Yerler
  8. Minsk Gece Hayatı

Minsk, Beyaz Rusya olarak adlandırdığımız Belarus’un başkentidir. Yaklaşık 1,9 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehridir. Bu şehre başta Türk vatandaşları olmak üzere her yıl çok sayıda turist akın etmektedir.

Buraya gelen turistler şehrin cazibesine kapılıp birkaç gün burada kalmaktadır. Türk vatandaşları ise bu ülke ile vizesiz gidilebileceği için tercih edilmektedir. İstanbul’dan uçağa binerseniz 2 saat sonra Belarus’tasınız.

Bu ülke Rusya veya Ukrayna’nın küçültülmüş halidir. Fakat fiyat konusunda diğer iki ülkeye göre daha uygundur. Burada bulunan mekanlar ülkenin ekonomik durumuna göre fiyatlar belirlenmektedir. Diğer şehirlerde olan kazıklama veya kabarık hesaplar burada pek olmamaktadır.

Ülkenin eğlence şehri olarak bilinir. Burada güneşin batışı ile birlikte şehrin her tarafı ışıklandırmaktadır. Burada bulunan mekanlar haftanın 7 günü açık olmaktadır. Fakat son yıllarda Ukrayna’da başlanan savaş ve krizler nedeni ile bu şehirde etkilenmiştir. Birkaç yıl önceki tat burada bulunmamaktadır.

Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına göz atalım. Bu şehre yolunuz düşerse ve bu mekanlara uğrarsanız ilginç anılarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here