Nevşehir Gece Hayatı

Nevşehir Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar ve cafelerde geçer. Bunun dışında sayısı az da olsa diğer gece mekanları da bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam etmektedir.

Nevşehir Gece Hayatı ve Gece eğlencesi

Nevşehir 290.895 Toplam nüfusu ile ülkemizin İç Anadolu bölgesinde bulunan bir ilimizdir.  İlimizin nüfusu az olmasına rağmen gece hayatı burada baya parlak geçmektedir. Bunun sebebi ise İlimizin turistik bir kent olması buraya yerli ve yabancı birçok turistin akın etmesidir.

Göz at ;

 1. Nevşehir Gezilecek Yerler
 2. Nevşehir Gece Hayatı
 3. Nevşehir’de Gezilecek 10 Yer
 4. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 5. Nevşehir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 6. Nevşehir Otelleri ve Nevşehir Otel Fiyatları
 7. Kapadokya’da ki En Güzel 10 Mağara Oteli
 8. Kapadokya Peri Bacaları
 9. Kapadokya Otelleri ve Kapadokya Otel Fiyatları
 10. Kapadokya Balayı Otelleri ve Kapadokya Balayı Otel fiyatları
 11. Ürgüp Otelleri ve Ürgüp Otel Fiyatları
 12. Ürgüp Gezilecek Yerler
 13. Pamukkale’den Ürgüp’e Nasıl Gidilir, Ulaşım
 14. Uçhisar Kalesi
 15. Sevgililer Günü’nün en romantik 5 Adresi

İlimizin merkezinde ve bazı ilçelerinde birçok mekan bulunur. Özellikle Ürgüp, Göreme ve Avanos bölgelerinde birçok mekan bulunur.  Burada gece hayatı daha çok Nevşehir kültürüne uygun yapılmaktadır. yöresel kıyafetlerle çeşitli oyunlar oynanıp gece hayatını geçirmektedir.

Yine bölgede meşhur olan şarabı ile bar ve cafelerde sabaha kadar müzik eşliğinde eğlenebiliyorsunuz. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

Kapadokya Gece Hayatı

Nevşehir Eğlence Hayatı

Uranos Restaurant – Türk Gecesi Gösterisi: Nevşehir ili, Ürgüp ilçesinde bulunur. Kayadan oyma bir mağara  içerisinde bulunur. Çok otantik harika bir yer. Gece eğlencesi de harikadır.  Yemekleri ve mezeleri olağanüstü lezzettedir. Ortam gayet hoş. tavsiye ederim.

Red Red Wine: Nevşehir ilimizin Göreme beldesinde bulunur. Otantik bir ortamı var. Dekorasyon ve ambiyans çekicidir. Buraya gidenler harika müzik eşliğinde şarabınızı içebilirsiniz. Fiyatlar gayet uygundur.

Angel Cafe Bistro Bar:  Nevşehir ili, Ürgüp ilçesinde bulunur. Ürgüp ilçemizin en güzel mekanlarından biridir. Burası günün her saatinde size farklı bir lezzet tatmaktadır. Öğleden sonra gidip kahve içebilir. Ya da gece gidip sıcak şarap içebilirsiniz.  Temenni tepesine doğru içkinizi yudumlarken manzara keyfi yaşayabilirsiniz.

Joy Bar:  Nevşehir ili, Ürgüp ilçesinde bulunur. İlimizin kalbi burada atıyor desek yeridir. Kesinlikle eğlencenin doruğu burada yaşanmaktadır. Canlı müzikle eşliğinde sıcak şarabınızı içerken geceniz renklendirmektedir. Ortam gayet hoş tavsiye edilir.

Asımın yeri türkü ve fasıl & Dionysos clup disko:  Nevşehir ili, Ürgüp ilçesinde bulunur. kapadokya bölgesinde bulunan bu mekan 1988 yıllından berri bölgenin vazgeçilmez eğlence merkezidir. Hem bar hem de disco bölümü bulunur. Burada harika bir gece yaşayabilirsiniz. Tavsiye edilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Nevşehir Gece Hayatı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here