gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Nilüfer Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, pub, gece kulübü ve meyhanede geçer. Bu mekanlarda sabaha kadar dibine kadar eğlence devam etmektedir.

Nilüfer Bursa’nın üçüncü büyük ilçesidir. Nilüfer ilçesinde tarihi pek yer olmamakla birlikte çok sayıda doğal güzelliğe sahip yer bulunmaktadır. Buraya yıl içerisinde birçok ziyaretçisi olmaktadır. İlçemizin gece hayatı da buna bağlı olarak parlak geçmektedir. ilçemizde birçok mekan bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam eder. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

NİLÜFER GECE HAYATI

Hayal Kahvesi Bursa: Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan FSM bulvarında  bulunur. Bu mekan isminde kahve olarak bilinse de aslında çok amaca hizmet eden bir yerdir. Dışarsıs daha çok restoran ve cafe tarzında olurken içerisi daha çok bar ve gece kulübü tarzını andırmaktadır. Buraya gelenler Öncellikle canlı müzik için geldiklerini belirtelim. Burada canlı müzik harikadır. Buraya genelde tanıdık simalar konser vermektedir. Buraya hafta içi daha uygun olmaktadır. Hafta sonları çok kalabalık olmaktadır. Buraya hafta sonu gelmeyi düşünüyorsanız kesinlikle rezervasyon yapmanız gerekir.

Bursa Suare: Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunur. Bu mekan dünyaca isim yapmış bir yer. Amaçları “Sanatın ve müziğin dilinin evrensel ve birleştirici” gücü olduğunu söylüyorlar. Ülkemizin birçok noktasında şubeleri bulunur. Her gece farklı bir organizasyonla buraya gelenlere farklı bir lezzet tattırmaktadır. Özellikle ülkemizde son derece başarılı ses sanatçılar burada konser vermektedir. Ortam her şekli ile harikadır. Eğlenmek isteyenlerin yeridir.

Jolly Joker Bursa: Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi, Nilüfer Hatun Caddesinde bulunur. Burası ilimizin en popüler gece hayatını yaşadığı yerlerden biridir. Burada yerli ve yabancı ses sanatçıları sahne almaktadır. Buraya gelenler kesinlikle eğlenceyi dibine vurular.

Cha Cha Bar: Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı  Beşevler Mahallesi, Akpınar Caddesinde bulunur. Bursa ilimizin gece hayatını bütün renklerini sonununa kadar yaşatan bir mekandır. Bu mekan yaz ve kış farklı bir konsept ile ziyaretçilerin karşısına çıkmaktadır. Haftanın belirli günlerinde konserler verilmektedir. Tavsiye edilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here