PAYLAŞ
Sivas'da gece hayatı

Sivas Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak cafelerden geçer. Bunun dışında az sayıda da olsa Bar, Pavyon ve gazino bulunur. Bu mekanlarda sabah kadar eğlence devam eder.

Sivas 621.224 toplam nüfusu ile Ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde bulunan güzel bir ilimizdir. İlimizin nüfusu kalabalık olmasına rağmen gece hayatı sönük geçer. Sebebi ise ilimizin yerel halkı çoğunlukla Muhafazakar bir kimliğe sahip olmalarıdır. Fakat burada üniversitenin olması kent merkezinde birkaç mekan açılmasına vesile olmuştur. Sivas kent merkezinde bulunan bazı mekanları size önereceğim. Umarım memnun kalırsınız.

Sivas Gece Hayatı

SİVAS GECE HAYATI

Heybeli Bar: Sivas kent merkezinde bulunur. İlimizin en nezih mekanlarından biridir. Buraya gelince evinizdeymiş hissi alıyorsunuz. Yemekleri bir harikadır. Canlı müzik eşliğinde gece hayatınıza lezzet katmaktadır. 

Meram Saz Evi: Sivas merkezde bulunur. Burada saz eşliğinde gece geç saatlere kadar gecenize renk katabilirsiniz. 

Balkon Cafe: Sivas kent merkezinde bulunur. Burada sevdiklerinizle oturup rahat sohbet edebilirsiniz. Yine geceleri harika ses sanatçıların seslendirdiği şarkılarla kah efkarlanıp kah eğlenebilirsiniz. Çok güzel bir mekan tavsiye ediyorum.

Bunun dışında ilimizde bulunan İstasyon caddesi üzerinde bulunan binalarda mekanlar bulunur. Bu mekanlara takılabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Sivas’da gece hayatı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here