PAYLAŞ
Tekirdağ gece hayatı ve eğlenceleri

Tekirdağ Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Meyhane ve gazinolarda geçer. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam etmektedir.

Tekirdağ 972.875 toplam Nüfusu ile ülkemizin Marmara bölgesinde bulunur. İlimizin nüfusu kalabalık olmasına rağmen gece hayatı pek parlak değildir. Fakat şunu söylemeden geçmemeyim. Tekirdağ ilimiz Ülkemizin en çok alkol tüketilen illerden biridir. Burada özellikle çok göçmen yaşamaktadır. Birde Trakya bölgesinde bulunması ve burası Avrupa’ya açılan kapı olarak bilinmesi gibi etkenler alkolü tüketimi artırmıştır. İlimizde daha çok Roman adı verilen vatandaşlarımız yaşamaktadır. Burada kendine has bir gece hayatı bulunmaktadır. Romanlar deyince hepimizin aklına ilk çalgı çengi ve eğlence gelmektedir. Özellikle ilimizde birçok meyhane bulunur. Burada sabaha kadar içip canlı müzik eşliğinde gece hayatının zevkini yaşarlar. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğim. Umarım memnun kalırsınız.

Bakire Kızların Evlenemediği, Evde Kaldığı İlginç Kabile

Look Pub & Shot: Tekirdağ kent merkezinde bulunur. Buraya sevdiğin biri ile oturup alkol eşliğinde saatlerce sohbet edebilirsiniz. Fiyatlar da gayet uygundur.

Clup Romantica: Tekirdağ ilimizin Süleymanpaşa ilçesine bağlı Kumbağ mahallesinde bulunur. Bu mekan semtin tek disco mekandır. Bu nedenle çok rağbet görmektedir. Hafta sonları tıklım tıklım dolmaktadır. Mekan hoş fakat çok pahalıdır.

Dersaadet Meyhane: Tekirdağ ilimizin Çorlu ilçesinde bulunur. Buraya gelen alkol ve canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenmektedir. Buraya geldiğinizde mutlaka uğramanız gereken bir yerdir.

Bunun dışında kent merkezinde bulunan Atatürk bulvarında birçok gece kulübü bulunmaktadır. Burada rakı ve şarabınızı yudumlayıp müzik eşliğinde güzel bir gece yaşayabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Tekirdağ gece hayatı ve eğlenceleri

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz