The Land of Legends Theme Park Nerede, Nasıl Gidilir?
The Land of Legends Theme Park Nerede, Nasıl Gidilir?

Akdeniz bölgemizin en güzel eğlence alanlarından biri olan The Land of Legends Theme Park, mutlaka gezilip görülmesi gereken bir alandır. The Land of Legends Theme Park Nerede, Nasıl Gidilir? Sorusuna cevap bulmak amacıyla bu yazıyı kaleme aldık. Ayrıca park hakkındaki görüşlerimizi de sunacağız.

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek tatil beldesinde bulunan The Land of Legends Theme Park, muazzam bir şekilde tasarlanmış olup harika mimarisiyle göz kamaştırmaktadır. Bu tesis, Ülkemizin en güzel tesislerinden biri olup yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir.

Tesis bünyesinde başta 5 yıldızlı otel olmak üzere aqua park, avm ve eğlence merkezleri bulunur. Buradaki harika eğlence alanlarından yararlanmak için otel müşterisi olmanızı öneriyorum. Çünkü onlara birçok ayrıcalık vermektedir. Fakat otel müşterisi değilseniz yine gelip belirli ücretler ödeyip bu parkta dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Burada ücretler biraz pahalı olsa da eğlenceyi gördükten sonra değdiğine şahit oluyorsunuzdur. Ayrıca burada para geçerli değil. Para için bileklik alıyorsunuz. Bilekliğe para dolduruyorsunuz. Alışverişi bu bileklikten yapıyorsunuz. Çıkışta ise kalan paranızı geri alabiliyorsunuz.

The Land of Legends Theme Park Nerede, Nasıl Gidilir?

The Land of Legends Theme Park, Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Kadriye Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunur. Bu park, Serik ilçe merkezine 15, Antalya il merkezine 33 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için ilk önce Serik ilçesine ulaşmak gerekir. Buradan Kadriye beldesine giden servislerle parka ulaşım sağlayabilirsiniz.

The Land of Legends Theme Park Ziyaret Saatleri ve Ücretleri

The Land of Legends Theme Park, her gün 10:00-22:00 saatleri arasında ziyarette açıktır. Buraya giriş yapmak için 150 TL ücret ödemeniz gerekir. Bu ücret sadece giriş ücretidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here