PAYLAŞ
Tokat Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri

Tokat Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak sokak cafelerinden  geçer. Bunun yanında çok az sayıda bar ve disco bulunur. Bu mekanlarda bazen sabah saatlerine kadar bazen de geç saatlere hizmet vermektedir.

Tokat 602.662 toplam nüfusu ile ülkemizin Karadeniz Bölgesinde bulunan bir ildir. İlimizin nüfusu fazla olmasına rağmen gece hayatı çok sönük geçmektedir. Yerel halkın daha çok tarımla uğraşması ve bunun yanında yerel halkın çoğu muhafazakar olması gibi sebepler gece hayatını olumsuz yönde etkilemiştir. İlimizin merkezinde bir elin parmaklarını geçmeyecek düzeyde gece mekanları bulunur. Fakat ilimizde çok meşhur olan sokak cafeleri bulunur. Bu cafelerden şehrin kokusunu hissedip eğlencenize lezzet katabilirsiniz.  Şimdi size bu mekanları vereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

TOKAT GECE HAYATI

Bakire Kızların Evlenemediği, Evde Kaldığı İlginç Kabile

Kum&Bar: Tokat ilimizin merkezinde bulunur. Tokat ilimizde bulunan nezih mekanlardan biridir. Bu mekan 3 katlı olup her katı farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bir katında canlı müzik eşliğinde eğlence, Bir katında restoran, diğer katında ailelerin takıldığı sohbet ettiği yerdir. Tokat ilimize gelenlerin ilk uğradıkları yerdir.

Binbir Gece Club & Bar: Tokat ilimizin merkezinde bulunur. Canlı müzik eşliğinde sabaha kadar unutmayacağınız eğlenceler sunuyor. Özellikle tatil günlerinde buralar tıklım tıklım dolmaktadır.

Vitamin Bar: Tokat merkezde bulunur. Buraya geceleri üniversite öğrencileri ve şehrin gençleri takılır. Güzel bir mekandır.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Tokat Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz