Abant Otelleri ve Abant Otel Fiyatları

Tatil bölgesi Abant’da bulunan oteller ve otel fiyatları hakkında bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Abant Otelleri

Bolu iline bağlı bir tatil beldesi olan Abant’da gezilip görülecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Burada her mevsim farklı bir renge bürünmektedir. Buraya ne zaman giderseniz ayrı bir tat alırsınız.

Göz at ;

  1. Bolu Gezilecek Yerler
  2. Bolu’da Gezilecek 10 Yer
  3. Bolu Gece Hayatı
  4. Bolu Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Bolu Otelleri ve Bolu Otel Fiyatları
  6. Abant Otelleri ve Abant Otel Fiyatları
  7. Sülüklü Göl Nerede, Nasıl Gidilir?
  8. Türkiye’nin En Yaşanılası 10 Şehri
  9. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  10. İlkbahar’da Gezilecek 10 Yer

Çam, köknar, kayın ağaçlarıyla harika bir manzara şöleni sizi karşılar. Abant,  İstanbul ile Ankara’nın  ortasında bulunduğu için her iki şehirden de çok sayıda kişi burayı ziyaret eder. Özellikle hafta sonları burası tıklım tıklım dolmaktadır.

Burada konaklamak isteyenler için  ikisi beş yıldızlı otel ve biri köşk olmak üzere üçü de göl kenarında olan konaklama  seçenekleriyle size hizmet vermektedir. Şimdi bu konaklama yerlerinden kısaca bahsederek size bilgi vererek gözlemlerimi sunmak istiyorum.

Abant Otel Fiyatları

1-Büyük Abant Oteli: Abant Gölü kıyısında bulunan otelin harika göl manzarası bulunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. 5 Yıldızlı olan bu otelde konaklamak için gecelik 450-500 tl arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Abant Lotus Otel: Bolu iline bağlı Akçaalan Köyünde bulunur. Abant’ın muhteşem doğasında bulunan bu otel daha çok sakin, huzurlu, zevkli ve konforlu ortamıyla bilinir. Burada konaklamak için gecelik 300-400 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

3-Doğa Köşkü Abant Bungalow Evleri: Bolu il merkezine bağlı Dereceören Köyünde bulunur. Abant yolu üzerinde bulunan bu konaklama mekanı köknar, çam, meşe ve kayın ağaçlarıyla bütünleşmiş durumdadır. Bir aile tarafında işletilen bu mekan harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 280-350 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

4-Highway Hotel: Bolu il merkezine bağlı Elmalık Mevkii, Ankara İstanbul Otoyolu üzerinde bulunur. Abant’a oldukça yakındır. Burada konaklamak için gecelik 240-300 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

5-Abant Bahçeli Köşk: Bolu il merkezine bağlı Akçaalan Mahallesinde bulunur. Abant Gölü Tabiat Parkı’na 10 km uzaklıkta bulunur. Yemyeşil bir orman içerisinde yer alan otelde huzur içerisinde tatil keyfi yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 200-250 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here