Ağva Otelleri ve Ağva Otel Fiyatları

İstanbul’un tatil beldesi olan Ağva’da yer alan Otelleri ve otel fiyatları hakkında izlenimlerimizi siz değerli okurlarımızla paylaşacağız. Şöyle ki;

Ağva, İstanbul’un Şile ilçesine bağlı bir tatil kasabasıdır. Burada Bir yandan akan Yeşilçay ve Göksü dereleri diğer yandan harika doğası ile sizi kendine hayran bırakmaktadır.  Ağva, Tarihi ve doğal güzelliği ile sürekli isminde bahsetmeyi başarmıştır. Özellikle Sonbahar mevsiminde Bisiklet tutkunların uğrak noktasıdır. Buraya  her yıl binlerce yerli ve yabancı turist almaktadır. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Ağva Beldesinde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Ağva Otelleri ve Ağva Otel Fiyatları

1-Ağva Masal Evi: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva beldesinde bulunur. Göksu Nehri kenarında harika bir manzara eşliğinde konumlanmıştır. Huzurlu bir ortam arayanların akın ettiği bir yerdir.  Burada konaklamak için gecelik 850-1000 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

2-Ağva Riverangel Hotel: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva beldesinde bulunur. İstanbul’da  huzurlu bir ortam içinde dinlenmek ve tatil yapmak isterseniz burası sizin doğru adres olabilir. Burada konaklamak için gecelik 450-600 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

3-Vira Creek House: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva beldesinde bulunur. Göksu deresinin hemen yanı başında yer alan bu otel konuklarına harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 350-550 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

4-Ağva Wineport Lodge: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva beldesinde bulunur. Göksu Deresi’nin kenarında bulunan otelin harika bir manzarası bulunur. Otel bünyesinde bir açık havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik 350-450 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

5-Hill River Hotel: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva beldesinde bulunur. Genellikle  İstanbulların hafta sonu tercih ettikleri bir yerdir. Harika bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 350-400 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Sahil Yıldızı Otel: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 100-150 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

2-Sevimiz Pansiyon: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 125-175 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

3-Temmuz Otel: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 130-150 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

4-Ağva Teras Otel: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 130-170 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

5-Güneş Otel Ağva: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 150-200 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here