Akbank Sanat Beyoğlu

Akbank Sanat Galerisi İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan İstaiklal Caddesinde yer alır. 1993 yıllından günümüze kadar yüzlerce başarıya imza atmış bir sanat galerisidir. Beyoğlu Gezilecek yerler listenize eklemeniz gereken bir yapıdır.

Akbank Sanat

Bu sanat galerisi 1993 yıllında kurulmuştur. Kurulduğundan bugüne kadar Ülkemizde çağdaş sanatın gelişmesi için müzik, yayın, sahne sanatları ve görsel sanatlar alanlarını kapsayan zengin bir kültür-sanat programı oluşturmuştur.

Akbank Sanat Galerisi

2013 yıllında sanat galerisi 20 yaşını kutlarken sanat galerisine yeni bir boyut kazandırmıştır. Hatta kendilerine göre bir slogan oluşturdular. ‘değişimin hiç bitmediği yer’ olarak nitelendiren sanat galerisi 700’ün üzerinde etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Burada sergilerden modern dans gösterilerine, klasik müzik resitallerinden caz konserlerine, konferans ve seminerlerden çocuk atölyelerine, film gösterimlerinden tiyatro gösterileri gibi birçok çağdaş sanat örneklerine yer vermektedir.

Akbank Sanat Galerisi Nerede

Akbank Sanat Galerisi 6 kattan oluşmaktadır. Bu katlar her birinde farklı sanat alanları bulunmaktadır. Kütüphane film gösterileri, dans gösterileri, tiyatro günleri, çok amaçlı salonları bulunmaktadır. Her kat sizi daha fazla heyecanlandırmaktadır. Her çıktığınız katta daha çok şaşırmaktasınız. Bu sanat galerisi ile sanata karşı sevginiz daha da pekişecektir. Yolunuz düşerse kesinlikle gitmelisiniz.

Akbank Sanat Galerisi Akbank Sanat

 Nerede: İstiklal Cad. No: 8, 34435 TAKSİM / İstanbul

Ücret: Burada bulunan gösteriye göre ücret değişmektedir.

Ziyaret saat ve günleri: Pazar – Pazartesi ve resmi tatil günleri dışında hergün saat: 10:30 – 19:30 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Sanat Beyoğlu

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here