Akçakoca Otelleri ve Akçakoca Otel Fiyatları

Akçakoca Otelleri ve Akçakoca Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol gösterir. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Akçakoca Otelleri

Akçakoca Düzce iline bağlı bir ilçedir. Akçakoca ilçesi Düzce il merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. Akçakoca ilçesinde Karadeniz kıyısında 36 km uzunluğunda temiz, berrak bir kumsala sahiptir. Turizm cenneti olan Akçakoca ilçesi yeşil alanları ile muhteşem bir tabiata sahiptir.

Akçakoca ilçesi doğal güzellikleri yanı sıra tarihi güzellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünde hiçbir sıkıntı çekmezler.

Çünkü tatil beldesi Akçakoca’da çok sayıda konaklama alanı bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz.

Hem de daha uygun fiyatta konaklama yeri bulursunuz. Burada bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Göz at ;

 1. Akçakoca Gezilecek Yerler
 2. Akçakoca Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Akçakoca Ceneviz Kalesi
 4. Akçakoca Merkez Camii
 5. Akçakoca Otelleri
 6. Düzce Gezilecek Yerler
 7. Düzce Gece Hayatı
 8. Düzce’de Gezilecek 10 Yer
 9. Düzce Otelleri ve Düzce Otel Fiyatları
 10. Düzce Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 11. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 12. Düzce Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Akçakoca Otel Fiyatları

1-Akçakoca Poyraz Otel: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Osmaniye Mahallesi, Atatürk Caddesi üzerinde bulunur. Tesis denize sıfır bir konumda olup misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Tesise ait plaj ve havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında değişmektedir.

2-Otel Akçakoca: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Ereğli Caddesi üzerinde bulunur. Birbirinden şık ve konforlu 75 odası bulunur. Tesis bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-600 TL arasında değişmektedir.

3-Sky Tower Hotel: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Yalı Mahallesi, İnönü Caddesi üzerinde bulunur. Kendine has mimarisiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-550 TL arasında değişmektedir.

4-Livadi Butik Otel: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Ayazlı Mahallesi, Kayabaşı Caddesi üzerinde bulunur. Denizin yanı başında bulunan bu otelde harika hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-500 TL arasında değişmektedir.

5-Turkuaz Beach Otel: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Osmaniye Mahallesi, Atatürk Caddesi üzerinde bulunur. Deniz ve doğayla iç içe bir tatil yaşamak için burası oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-450 TL arasında ücret ödemek gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Diapolis Apart Otel: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Hacı Yusuflar Mahallesi, Bülbül Sokak No:11’de bulunur. Otelin tüm odaları sıcak renklerle dekore edilmiştir. Yıllın dört mevsimi boyunca konuklarına hizmet etmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-180 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Deniz Feneri Pansiyon: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Osmaniye Mahallesi, Atatürk Caddesi No:92’de bulunur. Odaların çoğu dağ manzaralıdır. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-200 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Prestij Apart Otel Akçakoca: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Osmaniye Mahallesi, Ankara Caddesi üzerinde bulunur. Halk plajına 100 metre uzaklıkta bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-220 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Akçakoca Sezgin Otel: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Osmaniye Mahallesi, Atatürk Caddesi No: 44’de bulunur. 1979 yıllında hizmette açılan otelde harika hizmetlerle konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-250 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Diapolis Otel: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Balıkçı Barınağı Üzeri, Yalı Mahallesi, İnönü Caddesi No:34’de bulunur. 1994 yıllında hizmette açılan bu otel, tatil ve iş amaçlı konaklamalarda konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-350 TL arasında ücret ödemek gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here