Akmerkez AVM Nerede, Nasıl Gidilir?
Akmerkez AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beşiktaş ilçesindeki Levent ve Etiler semtleri arasında yer alan Akmerkez AVM, 18 Aralık 1993 tarihinde hizmette açılmıştır. Bu alışveriş merkezin bünyesinde 246 mağaza, sinema salonu ve oyun alanı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gönlünüze göre alışveriş yaparak eğlenebilirsiniz. Burası 2003 yıllında  “Avrupa’nın ve Dünyanın En İyi Alışveriş Merkezi” ödülünü almıştır. Mutlaka gezip görüp alışveriş yapmalısınız.

Akmerkez AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

Akmerkez AVM, İstanbul’un Beşiktaş ilçesindeki Levent ve Etiler semtleri arasında bulunur. Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunları tek tek ele almak isterim. Şöyle ki;

 • Metrobüs ile buraya gitmek için en yakın durak metrobüse binin, Zincirlikuyu istasyonunda inip 58A -58N – 59 C – 559C numaralı otobüslerden birine binip “Akmerkez” durağında inip ulaşabilirsiniz.
 • Metro ile buraya gitmek için  Yenikapı – Hacıosman metrosunun Gayrettepe istasyonunda inip 58A -58N – 59 C – 559C numaralı otobüslerden birine binip “Akmerkez” durağında inip ulaşabilirsiniz.
 • İETT otobüsleri gitmek için aşağıda verdiğimiz otobüs hatlarından birine binip  “Akmerkez” durağında inip ulaşabilirsiniz.
  125 KADIKÖY – BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ – RUMELİ HİSARÜSTÜ
  43R RUMELİ HİSARÜSTÜ – KABATAŞ
  559C RUMELİ HİSARÜSTÜ – TAKSİM
  58A POLİGON MAHALLESİ – KARANFİLDERE – KABATAŞ
  58N FATİH SULTAN MEHMET – KABATAŞ
  59A İSTİNYE DEREİÇİ – ŞİŞLİ
  59C ARNAVUTKÖY – MECİDİYEKÖY
  59H HAREKET SİTESİ – ŞİŞLİ
  59K FATİH SULTAN KARAYOLLARI – ŞİŞLİ
  59N FATİH SULTAN MEHMET – ŞİŞLİ
  59R RUMELİ HİSARÜSTÜ – ŞİŞLİ
  59RS SARIYER – RUMELİ HİSARÜSTÜ
  59UÇ UÇAKSAVAR – ŞİŞLİ
  94B RUMELİ HİSARÜSTÜ – MECİDİYEKÖY – BAKIRKÖY

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here