Akyaka-Gökova Otelleri ve Akyaka-Gökova Otel Fiyatları‎
Akyaka-Gökova Otelleri ve Akyaka-Gökova Otel Fiyatları‎

Gökova Körfezi’nin doğu ucunda yer alan Akyaka, Önemli bir turizm merkezdir. Burada bulunan oteller ve otel fiyatları hakkında izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Akyaka, Muğla’nın Ula ilçesine bağlı bir turizm beldesidir. Deniz, Kum ve Güneş üçlüsünün yaşandığı harika bir yerdir. Buraya özellikle yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Akyaka Beldesinde bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Akyaka Otelleri ve Akyaka Otel Fiyatları

1-Summer Otel: Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Gökova semtinde bulunur. Otel bünyesinde açık yüzme havuzu ve harika bir bahçe bulunur. 5 yıldızlı olan bu otelde her şey çok güzeldir. Burada konaklamak için gecelik 2000-2500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Gökova Dağ Evleri: Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Gökova semtinde bulunur. Ağaçlarla çevrili sakin bir bölgede konuklarını ağırlamaktadır. Şehir stresinde bunalanların huzur bulacağı bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik 500-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Terra Villaları: Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Gökova semtinde bulunur. Yemyeşil bir alanda konumlanan bu villa her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Vilların bünyesinde çok sayıda farklı hizmet vermektedir. Buraya gelip sevdiklerinizle unutamayacağınız bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 500-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Alp Suites Mandalin: Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Gökova semtinde bulunur. Harika bir manzaraya sahiptir. Burada sevdiklerinizle gelip huzurlu bir tatil keyfi sunabilirsiniz. Tesis bünyesinde çok sayıda hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 300-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Yücelen Hotel: Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Gökova semtinde bulunur. Deniz kıyısına sadece birkaç adım uzaklıkta bulunan bu otelde harika bir tatil keyfi sunabilirsiniz. Odaları şık ve konforlu bir biçimde dizayn edilmiştir. Burada konaklamak için gecelik 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Azmak Apart Hotel: Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Gökova semtinde bulunur. Kadın Azmak’ın kıyısında yer alır. Butik otel bünyesinde hizmet veren Azmak Apart Otel, sahile 5 dakika yürüme mesafesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 50-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Akyaka Turkuaz Apart Otel: Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Gökova semtinde bulunur. Tüm dairelerde klima bulunur. Burada ev sıcaklığında konaklayabilirsiniz.Burada konaklamak için gecelik 60-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Portofino Apart: Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Gökova semtinde bulunur. Denize yürüme mesafesinde bulunan apart, Akyaka’nın manzaralı tepesinde konumlanmıştır. tesisin bünyesinde açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu  Burada konaklamak için gecelik 60-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Akyaka Apart 48: Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Gökova semtinde bulunur. Harika bir dağ manzarasında konumlanan apart, ev konforunda tatiliniz yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 60-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Günışığı Apart: Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Gökova semtinde bulunur.  Konuklarına ev konforunda bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca konukların dinlenip huzur bulacağı bir de bahçesi bulunur. Burada konaklamak için gecelik 700-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here