Alaşehir Otelleri ve Alaşehir Otel Fiyatları
Alaşehir Otelleri ve Alaşehir Otel Fiyatları

Uşak- İzmir kara yolunun 21 km güneyinde yer alan Alaşehir ilçesinde bulunan otelleri ve otel fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabileceğiniz bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz.

Alaşehir Otelleri

Alaşehir, Manisa iline bağlı bir ilçedir. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Bu nedenle yıl boyunca iş ve gezi amaçlı çok sayıda kişi burayı ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar.

Çünkü burada birden fazla konaklama alternatifi bulunur. Şimdi siz değerli okurlarımız için burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Alaşehir Gezilecek Yerler
 2. Alaşehir Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Alaşehir Yıldırım Bayazıd Camii
 4. Alaşehir Otelleri ve Alaşehir Otel Fiyatları
 5. Manisa Gezilecek Yerler
 6. Manisa’da Gezilecek 10 Yer
 7. Manisa Gece Hayatı
 8. Manisa Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 9. Spil Dağı Milli Parkı Nerede Nasıl Gidilir Giriş Ücreti
 10. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 11. Manisa Otelleri ve Manisa Otel Fiyatları
 12. Ege Bölgesi Şehir Otelleri ve Ege Bölgesi Şehir Otel Fiyatları

Alaşehir Otel Fiyatları

1-La Bella Alaşehir: Alaşehir ilçe merkezinde yer alan La Bella Alaşehir, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Özellikle odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Şahin Otel: Manisa’nın Alaşehir ilçe merkezinde yer alan Şahin Otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Pia Mya Hotel & SPA: Manisa’nın Alaşehir ilçesinde yemyeşil bir bahçede bulunur. Tesis bünyesinde harika bir yüzme havuzu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Nazar Otel: Manisa’nın Alaşehir ilçesinde yer alan Nazar otel, yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Serhat: Manisa’nın Alaşehir ilçesinde yer alan Hotel Serhat, yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Alaşehir Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here