Alsancak Otelleri ve Alsancak Otel Fiyatları
Alsancak Otelleri ve Alsancak Otel Fiyatları

Alsancak Otelleri ve Alsancak Otel Fiyatları hakkında uaun bir yazı kaleme aldık. Umarım iş ve tatil seyahatinizde size yol arakadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

İzmir ili, Konak ilçe sınırında bulunan Alsancak, Gezilip görülecek tarihi bir semttir. İzmir ilimizin en popüler semtti olarak bilinir. Burada çok sayıda gezilecek yer bulunur. Bunun dışında alışverişin kalbi burada atmaktadır. Yine gece hayatın en parlak yaşandığı yer burasıdır. Bu nedenle buraya yıl boyunca iş ve tatil seyahati için çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her türde konaklama yeri bulmak mümkündür. Fakat size yine de buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Alsancak Otelleri ve Alsancak Otel Fiyatları

1-Ege Palas Alsancak: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsanacak semtinde yer alan Ege Palas, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel 116 odalı ve 21 katlıdır. Bu otelde sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Bu şık ve konforlu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 320-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Pasaport Pier Hotel: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsanacak semtinde Bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu otel, 7 katlı olup birbirinden harika 54 odası bulunur. Otel bünyesinde çok sayıda farklı hizmet alanları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Karaca Hotel: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsanacak semtinde Bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan 4 yıldızlı bu otel bünyesinde barındırdığı harika hizmetlerle konuklarına harika bir tatil keyfi yaşatmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-530 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Anemon Fuar Otel: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsanacak semtinde Bulunur. Tesisin geneli muhteşem bir deniz manzarası hakim olup buraya gelenlere harika bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-510 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Beyond Hotel: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsanacak semtinde Bulunur. Şık ve konforlu odaları ve bünyesinde bulundurduğu harika hizmetlerle misafirlerine harika bir tatil imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Laguna Otel & Pansiyon: İzmir’in Alsancak semtinde faaliyet gösteren bu pansiyon, eski bir Rum evi olup uzun yıllardır konaklama yeri olarak hizmet vermektedir. Bu tarihi konaklama yerinde kalmak için gecelik oda fiyatı 90-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Şimal Butik Otel Cafe & Restaurant: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsanacak semtinde bulunur. Otelin özenle dizayn edilmiş odaları ve harika hizmetlerle konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Otel Çağla Pınar: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsanacak semtinde bulunur. Ferah ve modern tasarıma sahip bu otel misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı olanak bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-210 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Otel Balca: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsanacak semtinde bulunur. Kordon sahil şeridine oldukça yakın bir konumda yer alır. Otel bünyesinde birçok farkı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 115-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Siesta Otel Alsancak: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsanacak semtinde bulunur. Oldukça merkezi bir konumda yer alır. Bu nedenle yıl boyunca sıkça tercih edilen bir yer olmaktadır. Otel odaları oldukça şık ve konforlu olup çalışanları da güler yüzlü ve sıcakkanlıdır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here