Arsuz Otelleri ve Arsuz Otel Fiyatları

Arsuz Otelleri ve Arsuz Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Arsuz, Hatay ilimize bağlı bir tatil ilçesidir. Amanos Dağları ve Akdeniz kıyısı arasında yer almaktadır. Buraya yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada çok sayıda farklı alternatif konaklama alanları bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Arsuz ilçemizde bulunan bazı otelleri listeleyeceğiz. İşte o yerler…

Arsuz Otelleri ve Arsuz Otel Fiyatları

1-İssos Otel:  Hatay’ın Arsuz ilçesine bağlı Pirinçlik Mahallesi, Arsuz Yolu 12. Kilometresinde bulunur. Tesis bünyesinde açık havuzu ve aquaparkı bulunur. Dağ ve deniz manzarasına sahip bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-600 TL arasında değişmektedir.

2-Alev Palace Otel: Hatay’ın Arsuz ilçesine bağlı  samioytun caddesi üzerinde bulunur. Dört mevsim boyunca konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Tesis bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 135-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Gümüş Hotel Arsuz: Hatay’ın Arsuz ilçesine bağlı Gözcüler Mahallesinde bulunur. Denize sadece birkaç adım uzaklıkta bulunur. Burası yaz aylarında baya renkli olmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-450 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Reyda Boutique Otel: Hatay’ın Arsuz ilçesine bağlı Uluçınar Mahallesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Burada birbirinden şık ve konforlu odalarında tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-400 TL arasında ücret ödemek gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here