Artvin Otelleri ve Artvin Otel Fiyatları
Artvin Otelleri ve Artvin Otel Fiyatları

Artvin Otelleri ve Artvin Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Bu yazı hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalarınız için size rehber görevi yapacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Artvin Otelleri

Artvin 168.068 nüfusu ile Karadeniz Bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Hiç düz yeri bulunmayan güzel bir ilimiz olan Artvin doğal güzellikleri ve tarihi mirasları ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle yaylaları ile ön plana çıkmaktadır.

Göz at ;

  1. Artvin Gezilecek Yerler
  2. Artvin’de Gezilecek 10 Yer
  3. Sarp Sınır Kapısından Batum’a Nasıl Gidilir, Ulaşım
  4. Artvin Gece Hayatı
  5. Artvin Otelleri ve Artvin Otel Fiyatları
  6. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  7. Artvin Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  8. Hopa Otelleri ve Hopa Otel Fiyatları
  9. Artvin Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Bu nedenle her yıl çok sayıda kişi burayı ziyaret etmektedir. Buraya gelenler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehir içinde ve şehir dışında(Yaylalar) birçok konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Artvin Otel Fiyatları

1-Adaş Dağ Evi: Artvin’in Borçka ilçesine bağlı Aralık Köyünde yer alan bu ev, misafirlerine harika bir doğada ağırlamaktadır. Tüm odalarında konukların ihtiyaçlarını karşılayacağı hizmet olanakları bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Nana Otel: Artvin Hopa’da yer alan Nana Otel, modern bir binada deniz kenarında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Çatı terasına çıkıp harika deniz ve şehir manzarasını izleyebilirsiniz. Batum’a sadece 32 km uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Grand Artvin Hotel: Artvin şehir merkezinde  yer alan Grand Artvin Hotel, hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde başta havuz ve spa merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Cihan Hotel: Artvin’nin Hopa ilçe merkezinde yer alan Cihan Otel, deniz kıyısında bulunur. Otelin tüm odaları deniz ve dağ manzaralı olup konuklarına harika görsel şölenler sunmaktadır. 1985 yıllından berri konuklarını en iyi şekilde ağırlamaya devam etmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Laşet Motel: Artvin Şavşat’da yer alan bu motel, 7 ahşap odadan oluşmaktadır. Her bir odası iki kişilik olup toplam 14 yatak kapasitelidir. Buraya sevdiklerinizle gidip sabah Laşet Çayı’nın sesiyle uyanıp oksijen deposunda temiz hava alabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Artvin Ucuz Otelleri

1-Lamazi Pansiyon & Restoran: Artvin’in Borçka ilçesine bağlı  Atanoğlu Köyünde yer alan bu pansiyon, doğa ile iç içe bir konumda bulunup yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Artvin Koru Otel: Artvin kent merkezde yer alan bu otel, toplam 3 adet oda tipine sahip olup tek kişilik, suit ve çift kişilik odalar olarak ayrılmaktadır. Otel bünyesinde yemyeşil bir bahçe bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-210 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hopa Heyamo Hotel: Artvin Hopa’da yer alan bu otel,  panoramik deniz veya dağ manzaralı odalar sunmaktadır. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Odalar bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Parpali Apart Otel: Artvin Arhavi’de yer alan bu apart otel, Karadeniz’in harika güzelliğini gözler önüne sermektedir. Otelin tüm odaları harika manzaralı olup sevdiklerinizle muhteşem bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-230 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Otel Flash: Artin-Hopa’da yer alan bu otel, toplam 31 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.


Artvin Gezi Rehberi hakkında bilgi edinmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Artvin Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here