Aydın Perihan Avm
Aydın Perihan Avm

Van merkezde cumhuriyet caddesinde bulunan Aydın Perihan Avm  Van’ın ikinci büyük alış veriş merkezidir.

Beşyol otobüs durağında kalkan İkinisan, Şabaniye ve Erek otobüsleri  (1.5 tl ) Aydın Perihan alışveriş merkezinin önünden geçmektedir. Fakat yakın mesafe olduğu için yürüyerek de rahatlıkla gidilebilir.

Aydın Perihan Avm
Aydın Perihan Avm

  2013 yılında Van depreminden sonra yapılan Aydın Perihan alışveriş merkezi eğik duran bina görüntüsü ile klasik görünümden uzaklaşmış farklı bir görünüme kavuşmuştur. Alışverişten eğlenceye uzanan alış veriş merkezinin girişinde bulunan akvaryum görsel bir şölen oluşturuyor. 42 mağaza, lokanta, cafe, sinema ve eğlence merkezinden oluşmaktadır. Birçok markaya ev sahipliği yapan avm de giyim, mutfak eşyaları, takı, kırtasiye ürünlerini bulmak mümkün.Aradığınız her şeyi bulacağınız bu avm de alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Her katta bulunan oturma yerlerinde dinlenebilirsiniz. Alışverişe kahve molası vermek isterseniz açık terası ile 6. katta bulunan cafe bütün yorgunluğunuzu alacak, keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır Avm de 5. katta bulunan zengin menüleri ile lokantalar hizmete açıktır. Van’ın ilk sineması olan emek sineması ; ismi ile Aydın Perihan avm de bulunmaktadır. Farklı filmler ve seansları ile güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.  Ayrıca avm de;  bowling salonu, 9D sinema ve çocuklar için oyun parkı bulunan eğlence merkezi  giriş katının altında bulunmaktadır.

Güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız alışverişten vazgeçemiyor ve alışveriş yaparken eğlenmek de istiyorsanız  ailecek gidebileceğiniz bir yer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here