Beylikdüzü Otelleri ve Beylikdüzü Otel Fiyatları
Beylikdüzü Otelleri ve Beylikdüzü Otel Fiyatları

Beylikdüzü Otelleri ve Beylikdüzü Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Bu yazı iş ve turistik amaçlı konaklamalarınızda size yol arkadaşlığı yapacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Avrupa yakasında bulunan Beylikdüzü İstanbul’a bağlı bir ilçedir. Burada gezilip görülecek birçok yapı bulunur. Buraya yıl içerisinde hem iş hem de turistik amaçlı çok sayıda insan ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Sizin yapmanız gereken tek şey buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırmanız gerekir. Bu şekilde hem işinizi sağlama almış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Şimdi size bazı konaklama yerlerini önermek istiyorum. Şöyle ki;

Beylikdüzü Otelleri ve Beylikdüzü Otel Fiyatları

1-Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel: İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan bu otel,  Marmara Denizi’nin panoramik manzarasına sahip bir tesis olup bünyesinde başta Sap merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 440-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Euro Park Hotel: İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan bu otel, toplamda 184 odası ve 250 yatak kapasitesi ile konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Burada gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 330-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Livello Hotel: İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan bu otel,  hem iş hem de turistik konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 320-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Bey House Vip: İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan bu otel,  yıl boyunca binlerce konuk ağırlamaktadır. Otel bünyesinde harika hizmet olanakları bulunur. Oldukça şık ve konforlu odalarında gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Manesol Fuar Hotel: İstanbul – Beylikdüzü’nde yer alan bu otel, bünyesinde donanımlı bir SPA merkeziyer alır. Hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Beylikdüzü Ucuz Otelleri

1-Red Group Luxury Rent: İstanbul – Beylikdüzü’nde yer alan bu otel, konuklarına ev ortamında bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 60-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ser Suite: İstanbul – Beylikdüzü’nde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-130 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Fox Apart & Suites: İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan Beylikdüzü ilçe merkezinde bulunur. Buraya yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte uygun bir fiyatta konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Tunay Konaklama: İstanbul – Beylikdüzü’nde yer alan bu tesis, Büyükçekmece Gölü veya Marmara Denizi manzarasına sahip daireler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklama yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Arıkan Suites: İstanbul – Beylikdüzü’nde yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca harika hizmet olanaklarıyla keyifli bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here