Bozburun Otelleri ve Bozburun Otel Fiyatları

Bozburun Otelleri ve Bozburun Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Bozburun, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Buraya yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünde pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada yeteri derecede konaklama alanları bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz şöyle ki;

Bozburun Otelleri ve Bozburun Otel Fiyatları

1-Dolphin Boutique Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Bozburun beldesinde bulunur. 2000 yıllında harika bir tepe üzerinde inşa edilmiştir. Etrafında bulunan ağaçlar ve önünde duran bahçesiyle görenleri hayrete düşürmektedir. Denize de oldukça yakındır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzur bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-750 TL arasında değişmektedir.

2-Bozburun Pembe Yunus Otel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Bozburun beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşamak için sizi buraya bekliyoruz. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-630 TL arasında değişmektedir.

3-Buena Vista Otel & Restaurant: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Bozburun beldesinde bulunur. Ege Denizi manzaralı bir terası bulunmaktadır. Bu otelde huzur ve tatil adına ne arasınız elinizin altında. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-300 TL arasında değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here