Bozyazı Otelleri ve Bozyazı Otel Fiyatları
Bozyazı Otelleri ve Bozyazı Otel Fiyatları

Bozyazı Otelleri ve Bozyazı Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Umarım sorularınız cevap bulur. Merak ettiğiniz bir şey olursa yorum kısmında bize yazabilirsiniz.

Bozyazı Mersin iline bağlı bir ilçedir. Bozyazı ilçesi Mersin il merkezine 220 km uzaklıkta yer almaktadır. Türkiye’nin en güney ucunda Torosların eteğinde yer alan küçük, şirin bir ilçedir. Kalabalık şehirlere ve tatil merkezilerine uzak olan Bozyazı ilçesi doğasını korumuş güzel bir ilçedir. Yaklaşık 25 km sahil şeridine sahip olan ilçenin mavi bayraklı birçok plajı bulunmaktadır. İlçenin ortasında ilçeyi ikiye bölen ve denize dökülen Bozyazı Çayı geçmektedir. Burada konaklamak için çok sayıda konaklama yeri bulunmaktadır. Şimdi burada yer alan konaklama yerlerinden bazılarını size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Bozyazı Otelleri ve Bozyazı Otel Fiyatları

1-Marvel Tree Hotel: Deniz kenarında yer alan Marvel Tree Hotel, oldukça şık ve konforlu bir oteldir. Buraya gelenler tatil için veya konaklama için tercih edilebilir. Odaları ve ortamı oldukça temizdir. Burada rahat bir konaklama için her şey mevcuttur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 370-450TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Princess Resort Hotels: Mersin Bozyazı’da yer alan Princess Resort Hotels, Sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi sunmak için tercih edilmesi gereken bir yerdir. Otel bünyesinde sezonluk açık havuz, özel plaj alanı ve bir de su parkı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-430 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Nagidos Hotel: Mersin’in Bozyazı ilçe merkezinde bulunur. Denizin hemen yanı başında bulunan otelde bir açık havuz birde özel plajı bulunur. Harika manzara eşliğinde huzur bulacağınız bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik 270-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Anatolia Suite Otel: Mersin – Bozyazı’da yer alan Anatolia Suite Otel, Denize yaklaşık 300 metre uzaklıkta yer alan harika bir oteldir. Bu otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here