Bu evde her şey ters! Üstelik Türkiye'de...
Bu evde her şey ters! Üstelik Türkiye'de...

Gün geçmiyor ki dünya üzerinde ilginç bir yapıya rastlamayalım. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte dünya üzerinde çok farklı ve ilginç yapılar inşa edilmeye başlandı. Bunlardan biri de 2 yıl önce ülkemizde inşa edilen ters bir evdir. Bu ilginç ev hakkında edindiğimiz izlenim ve gözlemleri siz değerli okurlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyarız. İşte o ev…

Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı 

Antalya’nın Muratpaşa İlçesi Güzeloba Mahallesi’nde 2014 yıllında  1’i Rus 3 girişimci tarafından harika tasarımlı bir ev inşa edildi. Bu ev diğer evlerden oldukça farklı bir mimari yapıya sahiptir. Çünkü bu  evde her şey ters dönmüş haldedir.

300 metrekarelik araziye kurulan 85 metrekarelik ters ev, 2016 yıllında hizmette açılmıştır. Açıldığı günden berri buraya binlerce ziyaretçi akın etti. Gün geçtikçe bu yoğun ilgi de artmaktadır.

Tek katlı bu ev oldukça fazla maliyeti olmuştur. Evin giriş kapsından içeri girince şok oluyorsunuz. Çünkü mutfak mobilyalarına, beyaz eşyalardan tuvalet ve banyo dolaplarına, yatak odasından oturma gruplarına kadar her şey taban yerine tavan kısmında duruyor. Buraya gelen ziyaretçiler şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.

7’den 70’e herkesin ziyaret ettiği bu ev, 6 ayda bir dekorasyonunu değiştiriliyor. Çekilen fotoğrafların farklı olması için dekorasyonuna önem vermektedir. Yolunuz buraya düşerse sevdiklerinizle birlikte mutlaka gidip bu evi ziyaret edin derim. Çünkü bu ev tarzında dünyada sadece 13 tane bulunuyor. Ülkemizden ise tektir. Bu nedenle oldukça ilginç ve önemli bir yapıdır.

Ters Ev Aksiyon Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Ters Ev, Antalya’nın Muratpaşa İlçesi Güzeloba Mahallesi’nde bulunur. Antalya Merkeze 30 dakika uzaklıkta, Havaalanına ise 10 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için özel aracınızla tabelalar yardımıyla ya da Lc 07 ve Kundu oteller bölgesine giden tüm araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle otogardan TC93, TL94 numaralı otobüslerden birine binerek Güzeloba durağında inip buraya ulaşabilirsiniz.

Ters Ev Aksiyon Parkı Ziyaret Saatleri

Ters Ev Aksiyon Parkı, Haftanın yedi günü 09.00- 20.00 saatleri arasında ziyarete açıktır.

Ters Ev Aksiyon Parkı Giriş Ücreti

Ters Ev Aksiyon Parkı giriş ücreti 15 TL’dir.

Bu evde her şey ters! Üstelik Türkiye'de...
Bu evde her şey ters! Üstelik Türkiye’de…
Bu evde her şey ters dönmüş halde! Üstelik Türkiye'de...
Bu evde her şey ters dönmüş halde! Üstelik Türkiye’de…
Dünya'da 13 tane ülkemizde ise ilk
Dünya’da 13 tane ülkemizde ise ilk
Burada ters giden bir şeyler var! Lara Kundu Turizm yolunda Ters Ev Türkiye'de
Burada ters giden bir şeyler var! Lara Kundu Turizm yolunda Ters Ev Türkiye’de
Ters Ev Nerede, Nasıl Gidilir?
Ters Ev Nerede, Nasıl Gidilir?
Antalya'da ters ev
Antalya’da ters ev
Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı  Nerede?
Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı  Nerede?
Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı 
Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı
Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı Nasıl Gidilir?
Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here