Çanakkale Otelleri ve Çanakkale Otel Fiyatları

Çanakkale Otelleri ve Çanakkale Otel Fiyatları hakkında bilgi ayrıntı, gözlem ve izlenimlerimiz aktaracağız. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Çanakkale Otelleri

Çanakkale 519.793 toplam nüfusu ile Marmara Bölgemizde bulunan turistik bir ildir.  Çanakkale ilimize bağlı 12 ilçe bulunur. Çanakkale daha çok tarihi dokusu ile bilinir. Fakat bunun yanında yine birçok doğal güzelliğe de sahiptir.

Göz at ;

  1. Çanakkale Gezilecek Yerler
  2. Çanakkale’de Gezilecek 10 Yer
  3. Çanakkale Gece Hayatı
  4. Aynalı Çarşı
  5. Çanakkale Otelleri ve Çanakkale Otel Fiyatları
  6. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  7. Çanakkale Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  8. Gelibolu Otelleri ve Gelibolu Otel Fiyatları
  9. Türkiye’nin en iyi korunmuş köyü
  10. İstanbul’dan Gökçeada’ya Nasıl Gidilir?

Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı kişi buraya akın eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur.

Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Şimdi Çanakkale ilimizde bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Çanakkale Otel Fiyatları

1-Akol Hotel: Çanakkale il merkezine bağlı Cevat Paşa Mahallesi, Kayserili Ahmetpaşa Caddesi üzerinde bulunur. Deniz kenarında bulunan otelde her yıl çok sayıda kişi ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 420-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Anemos Hotel: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Kaleköy beldesinde bulunur. Harika bir mimari tarzda inşa edilen otelde huzurlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Otel bünyesinde birçok hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 410-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İda Taş KonakÇanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Yeşilyurt Köyünde bulunur. Tatil beldesi olan köye her yıl çok sayıda ziyaretçi gelmektedir. Konaklama olarak İda Taş Konak büyük hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik 400-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Kolin Hotel: Çanakkale il merkezine bağlı Kepez Beldesinde bulunur. Deniz manzaralı ve konforlu konaklama birimiyle her yıl çok sayıda turist ağırlamaktadır. 5 yıldızlı olan bu otel her yönüyle bir harikadır. Burada konaklamak için gecelik 400-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hünnaphan Butik Otel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Adatepe Köyünde bulunur. İsmini 180 yıldır bahçesinde bulunan Hünnap ağacında almaktadır. Bu otel Osmanlı döneminde kalmış harika bir mimari yapıdır. Buraya gelenler memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 350-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Alibaba Apart Otel Gökçeada: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Yeni Bademli Köyünde bulunur. Doğal güzelliklerle adeta çevrilmiş bu otelde gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Yaprak Pansiyon Cafe Beach Club: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bulunur. Oksijen deposu Kaz dağların eteğinde konumlanan otelde huzur bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 60-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Akar Pansiyon: Çanakkale merkezine bağlı Barbaros Mahallesinde bulunur.  Şehir merkezine oldukça yakın bulunan otel, 22 oda 55 yatak kapasitesi ile konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik 80-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Aytaç Kavaklı Apart Otel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bulunur. Kaz dağların eteklerinde konumlanan otele her yıl çok sayıda kişi gelmektedir. Burada sevdiklerinizle gelip huzur dolu tatil geçirebilirsiniz.Burada konaklamak için gecelik 80-200 TL ücret ödemeniz gerekir.

5-Rüya Apart Pansiyon: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Yeni Bademli Köyünde bulunur. 6 adet odasıyla misafirlerine hizmet vermektedir. Denize yaklaşık 300 metre uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik 80-200 TL ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz