Çorum Otelleri ve Çorum Otel Fiyatları
Çorum Otelleri ve Çorum Otel Fiyatları

Çorum Otelleri ve Çorum Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşlığı yapacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Çorum Otelleri

Çorum, 527.863 toplam nüfusuyla Karadeniz Bölgemizden yer alan bir şehirdir.  İlimize bağlı 14 ilçe bulunur. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunur.

Göz at ;

  1. Çorum Gezilecek Yerler
  2. Çorum’da Gezilecek 10 Yer
  3. Çorum Gece Hayatı
  4. Çorum’un İlçeleri
  5. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  6. Çorum Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  7. Çorum Saat Kulesi
  8. Çorum Otelleri ve Çorum Otel Fiyatları

Her yıl iş ve tatil seyahati için buraya çok sayıda ziyaretçi gelir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her bölgesinde her bütçeye uygun konaklama yeri bulabilirsiniz.

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi sağlama alın. Şimdi Çorum’da bulunan bazı popüler konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Çorum Otel Fiyatları

1-Çorum Büyük Otel: Çorum kent merkezinde yer alan bu otel, Çorum Garın hemen karşında bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağıyla yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Feyzan Hotel: Çorum kent merkezinde yer alan bu otel,  özenli ve zarif dizayna sahip odalarında yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Dalgıçlar Otel: Çorum kent merkezinde yer alan bu otel,  Harika manzaralı terası, birçok lezzet sunan restoranı ve harika bir şekilde dizayn edilen odalarıyla yıl boyunca kusursuz bir şekilde konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Anitta Hotel: Çorum kent merkezinde yer alan bu otel, bünyesinde bulunan yüzme havuzu, SPA merkezi ve dağ manzaralı odalarıyla konuklarına hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-370 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Aşıkoğlu: Çorum’un Boğazkale ilçesinde yer alan bu otel, Hattuşaş Antik Kenti ve Boğazköy Müzesi’ne oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde konuklarına birçok hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. İlçenin en lüks ve konforlu otelidir.

Çorum Ucuz Otelleri

1-Başkent Demiralan Hotel: Çorum’un Boğazkale ilçesinde yer alan 3 yıldızlı bu otel, 36 oda ve 72 yatak kapasitesiyle yıl boyunca hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel Baykal: Çorum’un Boğazkale ilçesinde yer alan bu otel,  Hitit İmparatorluğunun başkenti Hattuşaş’a oldukça yakın bir konumda yer alır. İş ve tatil seyahati konaklamaları için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-160 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Şirin Otel: Çorum kent merkezinde yer alan bu otel, Rahatlığı ve Konforu Uygun fiyatlarda yaşamak için dizayn edilmiş bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Durak Otel Çorum: Çorum kent merkezinde yer alan bu otel, bünyesinde konukları için hazırlanmış çok sayıda hizmet olanağı bulunmaktadır. İş ve tatil seyahati için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Çorum Sera Otel: Çorum kent merkezinde yer alan bu otel, hem seyahat ve hem iş amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.


Çorum Gezi Rehberi hakkında ayrıntılı bilgi almak için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Çorum Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here