Denizli Otelleri ve Denizli Otel Fiyatları

Denizli Otelleri ve Denizli Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı iş ve gezi seyahatinizde size pusula olur. Sorularınız olursa yorum kısmında memnuniyetle cevaplarız.

Denizli Otelleri

Denizli 1.005.687 toplam nüfusu ile Ege Bölgemizin 4. büyük şehri ülkemizin ise en kalabalık 21. büyük şehridir. İlimize bağlı 19 ilçe bulunur. İlimizde gezilip görülecek birçok yer bulunur. Özellikle bir doğa harikası olan Pamukkale Travertenleri ilimizin can damarıdır.

Göz at ;

 1. Denizli Gezilecek Yerler
 2. Denizli’de Gezilecek 10 Yer
 3. Denizli Gece Hayatı
 4. Denizli Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 5. Denizli Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 6. Denizli Termal Oteller ve Denizli Termal Otel Fiyatları
 7. Denizli Otelleri ve Denizli Otel Fiyatları
 8. Ege Bölgesi Şehir Otelleri ve Ege Bölgesi Şehir Otel Fiyatları
 9. Denizli Kayak Merkezi
 10. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 11. Pamukkale Denizli
 12. Pamukkale Travertenleri
 13. Pamukkale Gece Hayatı
 14. Pamukkale Otelleri ve Pamukkale Otel Fiyatları

Bu doğa harikasını görmeye birçok yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama yönünde hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada her bütçeye uygun birçok otel, pansiyon, butik otel ve günübirlik daireler bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce  ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Denizli ilimizde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Şöyle ki;

Denizli Otel Fiyatları

1-Doğa Thermal Health & Spa: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Geniş bir bahçesi bir de kapalı havuzu bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 540-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Pam Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Ormanla kaplı dağların eteğinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 310-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Polat Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Tam pansiyon konseptiyle  konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Richmond Pamukkale Termal: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Otel; 314 odasıyla misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 250-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Spa Hotel Colossae Termal: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Otel, 310 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 260-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Konakk Residence Aygören: Denizli kent merkezine bağlı Çamlaraltı Mahallesinde bulunur. Pamukkale Üniversitesi’nin kampüsüne oldukça yakın bir konumda bulunur. Burası her yıl çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 260-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Çavdar Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Şifalı sıcak termal sularıyla popüler bu otelde hem şifa bulmak hem de kafa dinlemek için oldukça elverişli bir yerdir. Ayrıca otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 60-190 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Venüs Otel Pamukkale: Denizli’nin Pamukkale ilçe merkezinde bulunur. Otelde bulunan yüzme havuzu ve harika bahçesiyle görenleri hayrete düşürmektedir.  Burada konaklamak için gecelik 75-230 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Pınar Hotel Pamukkale: Denizli’nin Pamukkale ilçe merkezinde bulunur. Pamukkale Travertenleri’ne oldukça yakın olan bu mekan bünyesinde başta havuz ve hamam olmak üzere çok sayıda hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 85-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Melrose House Hotel: Denizli’nin Pamukkale ilçe merkezinde bulunur. Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunur. harika bir manzarası bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 85-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Ayapam Hotel: Denizli’nin Pamukkale ilçe merkezinde bulunur. Mekanda panoramik manzaralı teras restoran, Türk hamamı ve açık yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik 90-320 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here