Düzce Otelleri ve Düzce Otel Fiyatları
Düzce Otelleri ve Düzce Otel Fiyatları

Düzce Otelleri ve Düzce Otel Fiyatları ile ilgili uzun bir makale kaleme aldık. Bu makale hem iş hem de turistik konaklamalarınız için bir rehber görevi yapacaktır. Umarım memnun kalırsınız. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Düzce otelleri

Düzce 370.371 toplam nüfusu ile ülkemizin Karadeniz Bölgesinde bulunur. Düzce etrafı dağlarla çevrili bir şehrimizdir. Kuzeyde Akçakoca Dağları, doğuda Bolu Dağları, güneydoğu ve güneyde Abant Dağları’nın batı kıyıları bulunur.

Göz at ;

  1. Düzce Gezilecek Yerler
  2. Düzce Gece Hayatı
  3. Düzce’de Gezilecek 10 Yer
  4. Düzce Otelleri ve Düzce Otel Fiyatları
  5. Düzce Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  7. Düzce Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

İlimize bağlı 8 ilçe bulunur. Burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunur. Bu nedenle her yıl buraya iş ve turistik amaçlı birçok ziyaretçi gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar.

Çünkü şehrin birçok noktasında konaklama imkanı bulunur. Burada her bütçeye uygun konaklama yeri bulmanız mümkündür. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Düzce Otel Fiyatları

1-Fenerbahçe Sk Topuk Yaylası Tesisleri: Düzce-Kaynaşlı’da yer alan bu tesis, Topuk Yaylası mevkisinde  yer alır. Bu tesis 2011 yıllında hizmette açılmıştır. Buraya gelip harika manzara eşliğinde gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Akçakoca Poyraz Otel: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Osmaniye Mahallesi, Atatürk Caddesi üzerinde bulunur. Tesis denize sıfır bir konumda olup misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Tesise ait plaj ve havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında değişmektedir.

3-Turkuaz Beach Otel: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Osmaniye Mahallesi, Atatürk Caddesi üzerinde bulunur. Deniz ve doğayla iç içe bir tatil yaşamak için burası oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-450 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Turan Otel Düzce: Düzce şehir merkezinde yer alan bu otel, toplam 92 odasıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Şehir manzarasına sahip odalarında gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Tekir Köy Evi: Düzce’nin Kaynaşlı ilçesine bağlı Saz Köy’de  yer alan tesis, Yemyeşil bir bahçeye sahip olup tam bir kültür evi tarzındadır. Tesis, doğa ile iç içe bir konumda bulunur. Burada huzur adına aradığınız her şey mevcuttur. İsterseniz burada kampta kurabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 210-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Düzce Ucuz Otelleri

1-Diapolis Apart Otel: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Hacı Yusuflar Mahallesi, Bülbül Sokak No:11’de bulunur. Otelin tüm odaları sıcak renklerle dekore edilmiştir. Yıllın dört mevsimi boyunca konuklarına hizmet etmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-180 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Deniz Feneri Pansiyon: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Osmaniye Mahallesi, Atatürk Caddesi No:92’de bulunur. Odaların çoğu dağ manzaralıdır. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-200 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Evcek Köy Yaşam Alanı: Düzce’de doğal yaşamın içinde konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada harika yemyeşil bir bahçe bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzuru bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Prestij Apart Otel Akçakoca: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Osmaniye Mahallesi, Ankara Caddesi üzerinde bulunur. Halk plajına 100 metre uzaklıkta bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-220 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Otel Düzce: Düzce’de merkezi bir konumda yer alan Otel Düzce, yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Otel bünyesinde harika bir restoran bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-230 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.


Düzce Gezi Rehberi Hakkında daha fazla bilgi edinmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Düzce Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here