Elazığ Otelleri ve Elazığ Otel Fiyatları
Elazığ Otelleri ve Elazığ Otel Fiyatları

Elazığ Otelleri ve Elazığ Otel Fiyatları hakkında izlenim ve gözlemlerin yer bulduğu ayrıntılı makaleyi sizinle paylaşmak istiyorum. Umarım bu makale iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşlığı yapar.

Elazığ Otelleri

Elazığ 578.789 toplam nüfusu ile ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunur. Elazığ ilimize bağlı 11 ilçe 537 köy ve 709 mezra bulunur. Fırat Nehriyle ün kazanan şehrimizde çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur.

Göz at ;

  1. Elazığ Gezilecek Yerler
  2. Elazığ’da Gezilecek 10 Yer
  3. Elazığ Gece Hayatı
  4. Elazığ Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Elazığ Otelleri ve Elazığ Otel Fiyatları
  6. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
  7. Harput Kalesi
  8. Malatya Ekspresi (Malatya-Elazığ) Arası Tren Saat Kaçta Fiyatı Nedir

Buraya yıl içerisinde iş ve tatil seyahati için çok sayıda kişi gelir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı çekemezler. Çünkü şehrin birçok noktasında her bütçeye uygun konaklama yeri bulunur. Elazığ ilimizde hem kent otel hem de tatil otelleri bulunur.

Özellikle kent merkezinde 3,4 yıldızlı oteller bulunur. Bunun dışında pansiyon, Konukevi ve kiralık dairelerde bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi sağlama alın derim. Şimdi Elazığ’da bulunan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Elazığ Otel Fiyatları

1-Mavigöl Otel: Elazığ’ın Sivrice ilçesinde yer alan Hazar Gölü kıyısında bulunan harika bir oteldir. Özellikle manzarası göz kamaştırmaktadır. Bünyesinde bir hizmet olanağı sunan bu 3 yıldızlı otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Dedeman Park Elazığ: Elazığ kent merkezde yer alan bu otel, bünyesinde SPA merkezi, hamam ve fitness salonu bulunur. Elazığ’da en konforlu otellerden biridir. Yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Ramada Elazığ Hotel: Elazığ kent merkezinde yer alan bu otel, 136 odası, 600 kişi kapasiteli 3 adet salonu ile konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Oldukça şık ve konforlu bu otelde kalmak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-DoubleTree by Hilton Elazığ: Elâzığ şehir merkezinde yer alan  Double Tree By Hilton Elâzığ, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinden birbirinden şık 110 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-White Line Boutique Hotel: Elazığ şehir merkezinde yer alan White Line Boutique Hotel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Birbirinden güzel 43 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-370 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Köşk Hotel Elazığ: Elazığ şehir merkezinde yer alan Köşk Hotel Elazığ, iş ve tatil amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-140 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Elazığ Hotel Hanedan: Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde konuklarını ağırlayan Elazığ Hotel Hanedan, ev konforunda bir hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Akar Hotel Elazığ: Elazığ kent merkezinde yer alan Akar Hotel Elazığ, harika bir manzaraya sahiptir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunuyor. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Birizgarden Hotel: Elazığ Merkez’de yer alan Birizgarden Hotel, Bünyesinde  Türk hamamı, sauna ve SPA merkezi bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Şirin Otel Elazığ: Elazığ şehir merkezinde yer alan Şirin Otel Elazığ, toplam 39 oda 90 yatak  kapasitesiyle hizmet vermektedir. Otel odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here