Erzincan Otelleri ve Erzincan Otel Fiyatları
Erzincan Otelleri ve Erzincan Otel Fiyatları

Erzincan Otelleri ve Erzincan Otel Fiyatları ile ilgili uzun bir yazı kaleme aldık. Bu yazı iş ve turistik amaçlı konaklamalarınız için size yardımcı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Erzincan Otelleri

Erzincan 231.511 toplam nüfusu ile Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunur. İlimize bağlı 9 ilçe bulunur. Tarihi İpek Yolu güzergahında bulunan kent; birçok farklı kültüre ev sahipliği yapmıştır.

Göz at ;

  1. Erzincan Gezilecek Yerler
  2. Erzincan Gece Hayatı
  3. Erzincan’da Gezilecek 10 Yer
  4. Erzincan Otelleri ve Erzincan Otel Fiyatları
  5. Erzincan Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer

Burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunur. Bu nedenle buraya her yıl iş ve gezi amaçlı çok sayıda ziyaretçi gelir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin birçok noktasında konaklama yeri bulunur. Şimdi şehirde bulunan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Erzincan Otel Fiyatları

1-Grand Alemdar Hotel: Erzincan kent merkezinde yer alan bu otel, tüm yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle hem iş hem de tatil konaklamaları için oldukça uygun bir yerdir. Bu otel bünyesinde sauna, hamam ve kapalı havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Meva Hotel: Erzincan kent merkezinde yer alan bu otel, tüm yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde Türk hamamı, jakuzi, sauna ve spor merkezi bulunur. Bulunduğu konum itibariyle cafe, alışveriş merkezi, lokanta ve gece mekanlarına da oldukça yakındır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-470 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

3-BTK Gold Suite: Erzincan kent merkezinde yer alan bu otel, tüm yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-350 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

4-Eriza Boutique Hotel: Erzincan Merkez’de konuklarını ağırlayan bu otel, yıl boyunca hizmete açık olup harika hizmet olanaklarıyla gelenleri memnun etmektedir. Tesisin bahçesinde ve terasında konukların dinlenme alanları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfini yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-340 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Paradise Otel Erzincan: Erzincan kent merkezinde yer alan bu otel, tüm yıl boyunca hizmette açık olup misafirlerine harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otelde yer alan şık ve konforlu odaları ve güler yüzlü otel çalışanları sayesinde keyifli ve huzurlu bir konaklama yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Erzincan Ucuz Otelleri

Erzincan Ali Eren Pansiyon: Erzincan kent merkezinde yer alan bu pansiyon, tüm yıl boyunca açık olup konuklarına ev konforunda hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Moonlight Apart Otel: Erzincan merkezinde yer alan bu apart otel, size ev konforunda harika hizmetler sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Sembol Otel: Erzincan kent merkezinde yer alan bu otel, tüm yıl boyunca konuklarına hizmetler sunmaktadır. Sıradan ama ferah odalarıyla size iyi bir konaklama keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Hayat Palas: Erzincan kent merkezinde yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca keyifli bir konaklama şansı sunmaktadır. Otelin odaları ve çalışanları tek kelime ile harika. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Erzincan Kent Otel: Erzincan kent merkezinde yer alan bu otel, büyük bir teras sahiptir. Bu terasa çıkıp bir şeyler yeyip içebilir. Ya da şehir manzarasını izleyebilirsiniz. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz