Forestanbul Macera Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?
Forestanbul Macera Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Belgrad Ormanı’nın içinde yer alan Forestanbul Macera Parkı, 2014 yıllı sonunda hizmette açılmıştır. Bu park, 7’den 70’e herkesin faydalanabileceği harika bir alandır.

65.000 Metre karelik alanı ile ülkemizin en büyük orman içi macera, Dinlenme, Etkinlik ve eğlence merkezi olan Forestanbul Macera Parkı, mutlaka gezilip görülmesi gereken bir yerdir.  Dünyada “yüksek ip parkı” olarak adlandırılan bu park, sezon boyunca çok sayıda kişi tarafında ziyaret edilmektedir.

Forest (Orman) ve İstanbul kelimelerinden oluşan Forestanbul, İstanbul’un en popüler noktalarından biridir. Buraya çocuklarınızla birlikte gidip harika vakit geçirebilirsiniz. Yaklaşık 4 saat süren bu eğlence ile hayatınıza çok farklı bir renk katacaktır. Bu eğlence alanı çocuklara da çok farklı şeyler katacaktır.

Forestanbul Macera Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Forestanbul Macera Parkı, İstanbul’un Eyüp sultan ilçesine bağlı Kemerburgaz semtindeki Belgrad Ormanı içinde bulunur. Özel Aracınızla gelmeyi düşüyorsanız Maslak-Sarıyer istikametine doğru gidip, Tarabya sapağından U dönüşü yapmalı ve Bahçeköy tabelalarını takip etmelisiniz. Bu yol sizi Ormanın içine götürecektir. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için lütfen ilgili yere ulaşınız. Teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz