gezginahmetofficial
gezginahmetofficial

gezginahmetofficial Yol açık Yola çık..

Merhabalar ben Ahmet. Yol açık Yola çık sloganını kendine felsefe edinmiş, @gezginahmetofficial isimli instagram hesabının sahibiyim. Kosova – Priştina’da Hukuk Fakültesinden mezun oldum. İstanbul’da bir hukuk bürosunda yönetici olarak çalışmaktayım.

Türkiye’de yaklaşık 70 il ile birlikte, Balkanlarda 4 ülkeyi gezdim. Benim gezmek denilince aklıma  en büyük hobim olan doğa fotoğrafçılığı geliyor. Benim için gezmek eşittir, yeni yerleri fotoğraflamaktır.

Seyyah Ahmet
Seyyah Ahmet

Son 1 sene içinde fotoğrafçılığın yanında kamp yapmak da hobilerimden biri oldu. Edirne, Bolu, Bursa, Tekirdağ ve İstanbul’un birkaç bölgesinde güzel anılar ve fotoğraflar biriktirdiğim kamplar yaptım. Artık benim için dört duvar arasına sıkıştırılmış tatiller yok.

Hatta yakın bir zamanda arkadaşlarımla kamp organizasyonları planlıyor, bunun için çalışmalar yapıyoruz. Herkesin bu heyecanı tatmasını istiyorum. Doğa bizi çağırıyor.

Gezgin Ahmet
Gezgin Ahmet

Yollar anılarla dolu gerçekten, otostop çekerken karşılaştığın ya da arabana aldığın yeni insanlar yeni hikayeler. Ama benim için en keyif verici şey doğada karşılaştığım sokak canlarına bir avuç mama verirken yaşadığım mutluluk. Tüm gezgin arkadaşlardan yanlarına mutlaka biraz mama almalarını rica ediyorum. Sizi bekleyen bir sokak canı olacaktır.

Sağlıkla ve keşifle kalın.

@gezginahmetofficial

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here