Gezgin Büşra
Gezgin Büşra

Merhabalar ben Büşra , instagram da photocover_enstantane sayfasını yeni açtım ve gezdiğim yerler ile ilgi fotoğraflarımı paylaşıyorum..

Aslen Fizik öğretmeniyim mesleğim benim için çok önemli her daim öğretmeyi ve öğrenmeyi seviyorum.. Amaa gezmek çok başka çocukluğum da kendi imkanlarımızla babam bize Türkiye’nin bir çok yerini gezdirdi , yurt dışına ise evlendiğimde eşimle birlikte gitmeye başladık. Yaklaşık bir buçuk yıllık evliyiz ve yaklaşık on beş ülke gezdik diyebilirim..

Büşra - photocover_enstantane
Büşra – photocover_enstantane

Genellikle Tur acenteları sayesinde geziyoruz fakat bundan sonraki gezilerimizi bireysel yapmayı planlıyorum çünkü tur ile gezdiğimizde bir yere bağlı kalınıyor sürekli saat kısıtlaması oluyor veya rehber sizi en turistik yere götürüp bırakabiliyor bu sayede görülebilecek daha iyi yerler varsa gizli kalabiliyor.

Eşimle Hollanda gezimizde bireysel gezdik turdan ayrıldık ve daha fazla yer görme şansımız oldu..Yurt dışına bir kez çıktıktan sonra gerisi geliyor bence çok fazla bizler gibi gezen insanlar var kaybolma şansınız çok düşük ..

Dünyada bu virüs salgını olmasaydı Eşimle  orta Avrupa’ya gezimiz vardı ama olsun bu süreç elbet geçecek ve yine çok gezeceğime inanıyorum 🙏😌

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz