Ceyda Alkan
Ceyda Alkan
Herkese merhaba,
Ben Ceyda… 29 yaşında, Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği mezunuyum. Son 3,5 yılımda Boston’da yaşama şansım oldu. Şu sıralar kürkçü dükkanı misali doğup büyüdüğüm Marmaris’teyim.

Seyyah Ceyda Alkan
Seyyah Ceyda Alkan
Her ne kadar daha öncesinde de seyahat ediyor olsam da, benim için bir amaç haline gelmesi Amerika’dayken oldu diyebilirim. Çantayı alıp evden çıkanla, geri gelen kişi arasındaki farkı gördükçe heyecanlanmaya başlamıştım. Seyahat etmenin ve kendimle başbaşa kalabilmenin ruhuma ne kadar iyi geldiğini iliklerime kadar hissettikten sonra artık geri dönüşü yoktu. Yani seyahat genimi keşfetmiştim:)
Gezgin Ceyda Alkan
Gezgin Ceyda Alkan
Seyahatlerimi planlarken tabiki her şey hayallerle başlıyor. Sonra başlıyorum blogları dolaşıp, defterime notlarımı almaya. Gittiğim yerlerin adını, sanını, dününü, geleceğini, kısacası; 5N1K’sini öğrenmek ayrı bir keyif veriyor. Kendimi oraya atar atmaz da ilk öncelikle hedefim anın tadını çıkarmak. Hiçbir olumsuzluğun keyfimi kaçırmasına izin vermemeye çalışıyorum.
Ceyda Alkan
Ceyda Alkan
Gezilecek o kadar yer, okunacak o kadar kitap, dinlenilecek o kadar yaşanmışlık var ki, düşündükçe sabırsızlanıyorum.
İnstagram @ceydalkan sayfamda gezilerilerimle ilgili, @magicpagess sayfamdan da okuduğum kitaplarla ilgili gönderilerimden bana ulaşabilirsiniz.
Yolların bize öğreteceği çok fazla şey var ve sadece tek hayatımız var.
Herkese keyifli günler,
Sevgiler. . .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz