Havaalanında Unutulan Eşyalar Nerede Satılıyor?
Havaalanında Unutulan Eşyalar Nerede Satılıyor?

Çoğumuzun merak ettiği Havaalanında  Unutulan veya gümrüklerde bırakılan  Eşyalar Nerede Satılıyor? sorusuna cevap bulmak amacıyla bu yazıyı kaleme aldık. Umarım sizin için derleyip toparladığımız bu bilgiler sizler için bir pusula görevi görür ve sorularınıza cevap bulur.

Hiç şüphesiz hepimizin başına gelebilecek bir olaydır dalgınlığınıza  veya acele bir anımıza gelip eşyalarımızı havaalanlarında unutabiliyoruz.Yurt içi seyahatlerimizde bu eşyalarımıza ulaşılabilme imkanı var iken yurt dışı seyahatlerimizde bu daha da zor bir hal almaktadır.Sadece unutulan eşyalar değil gümrükten geçemeyen yada sınırı aşan ürünler de bu duruma dahildir.İşte bu ürünleri ülkemizin değişik yerlerinde ve değişik zamanlarında ihale usulü ile firmalar aracılığıyla satışa çıkarılmaktadır. Şimdi siz değerli okurlarımız için bu yerleri ve zamanlarını liste haline getirdik.İşinize yaraması temennisiyle işte o liste:

 1. Çanta
 2. Bilgisayar
 3. Müzik çalar
 4. Gözlük
 5. Ayakkabı
 6. Fotoğraf makinesi
 7. Oyuncaklar
 8. Cep Telefonu
 9. Parfüm
 10. Elbise
İstanbul Satış Mağazaları

Adres: Hocapaşa Mah., Ebusuud Cad No:21 Sirkeci
Mağazamız Çalışma Gün ve Saatleri:  Pazartesi-Cuma: 09:00-16:30, Cumartesi : 10:00-16:30
Tel: 0 212 514 68 22
Faks: 0 212 514 68 17


Adres: Mandıra caddesi no:45 Fikirtepe


Adres: Marmara Cad. Çağatay İş Merkezi No: 7/1 Avcılar İSTANBUL
34315 Istanbul

Tel: (0212) 509 15 21


Adres: cerrahpaşa caddesi cerrahpaşa mahallesi no 22 Fatih/İstanbul
Telefon: 0532 3801385

12 YORUMLAR

 1. …. diye bi firma samsung s8 199 tlye satiomus sipariş verdim ama dolandirilmaktan korkuyorum sizce telefon cikar ki icinde

 2. Banada geldi mesaj dedim hadi veriyim siparis ptt kargoya verilmis ama sonradan tedirgin oldum aliyimmi teslim almayimmi bilemedim alan varsa yazsin arkadaslar

 3. Evet aynı Msj az önce banada geldi ve bir araştırayım dedim. Burada Kimseden ses çıkmadığına göre sanırım adamlar sıkıntılı hiç bulaşmıyor.

 4. Arkadaşlar güvenli alışveriş sitelerinden siparişlerinizi verin. Özel firma felan bunlar hep hikaye. Ben 9 aydır int. Üzerinden sipariş veriyorum. Yaklaşık 5-6 milyarlık felan. Ve memnunum.

 5. Bende sipariş vermiştim. Fakat yorumlarınızı okuduktan sonra anladım ki gelen kargoyu geri göndericem. Teşekkür ederim hepinize.

 6. Bana da bir msj geldi Samsung s8 200 ₺ sipariş verin THY kayıp eşya satılıyor va yazıyor. Sipariş verdim tabiki de almayacağım. Önemli olan onlara kargo parası odettirmek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here